EKOBALL GEO-EKO STAL SANOK – KOTWICA KORCZYNA 3-0 (1-0)
Bramki: Ząbkiewicz (30), Kuzio (59), Borek (80).
Ekoball Stal: Krzanowski – Kaczmarski, Florek, Śmietana, Wójcik – Gąsior, Jaklik (67. Hydzik), Adamiak, Ząbkiewicz (78. S. Słysz), Sieradzki (71. Romerowicz) – Kuzio (60. Borek).

Pewny rewanż za porażkę 0-2 z jesiennej części sezonu, a zarazem już trzecie –
w czwartym meczu – zwycięstwo rezultatem 3-0 na boisku w Pakoszówce.
W rundzie rewanżowej drużyna Ekoballu Stal nadal bez straty gola!

Choć niewiele zabrakło, by świetną serię zespołu Roberta Ząbkiewicza rywale przerwali już na początku meczu, gdy po dośrodkowaniu piłka niespodziewanie wylądowała na słupku. Dwadzieścia minut później Kotwica miała jeszcze jedną okazję, ale strzał był zbyt słaby, by zaskoczyć Piotra Krzanowskiego. Na tym ofensywne aktywa gości skończyły się, i to definitywnie. Już wcześniej wynik mógł otworzyć Kamil Adamiak, którego uderzenie obrońca wybił sprzed bramki. Potem litości już nie było – po świetnym podaniu Krystiana Jaklika na pozycji znalazł się Jakub Ząbkiewicz, przytomnie lobując bramkarza. Jeszcze przed przerwą trafić mógł Bartosz Sieradzki, ale zamiast uderzyć z powietrza, puścił piłkę w kozioł i szansę diabli wzięli.
Druga połowa wyglądała tak, jak wszystkie poprzednie na euroboisku w Pakoszówce – pełna dominacja stalowców. Piłkarzom z Korczyny zaczęło brakować sił, więc mogli się jedynie ograniczać do obrony. Na tyle skutecznie, że stracili jeszcze „tylko” dwa gole. Na 2-0 podwyższył Mateusz Kuzio, po dobrym podaniu Sieradzkiego mijając golkipera rywali, reszta była formalnością. A w 80. min mocnym strzałem z woleja w krótki róg wynik ustalił rezerwowy Michał Borek. Oczywiście okazji bramkowych było dużo więcej, więc mecz mógł zakończyć się bardziej okazałym wynikiem. Wystarczy wymienić strzały Dawida Gąsiora, Kuzia i Sieradzkiego. Do tego w końcówce, gdy przyjezdni już „oddychali rękawami”, a nasza drużyna wchodziła w ich obronę jak w masło, sędzia boczny automatycznie dźwigał chorągiewkę, chyba z litości sygnalizując pozycje spalone…

POZOSTAŁE WYNIKI:
Przełom Besko – Nafta Jedlicze 7-2 (4-0)
Bramki: Oleniacz 3 (37, 50, 87), K. Kijowski 2 (20, 55), Niemczyk (10), Szybka (13).
Sanbud Długie – Iwonka Iwonicz 4-2 (2-2)
Bramki: Wójcik 2 (3, 21), Malik (66), Kornasiewicz (90+1).
Grabowianka Grabówka – Górnik Strachocina 4-1 (4-0)
Bramki: Mogilany (64).