Kronika Policyjna: kradzieże, włamania, nietrzeźwi

Sanok

* 29 sierpnia przy ulicy Jagiellońskiej kobieta zawiadomiła, że nieznany jej sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung o wartości 450 zł.

* 31 sierpnia przy ulicy Jana Pawła II, Policjanci w trakcie podjętej interwencji ujawnili, że mężczyzna kierujący samochodem marki Daewoo, znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 4,1 promila alkoholu.

* 31 sierpnia przy ulicy Białogórskiej 27-letni mężczyzna zawiadomił, że z kieszeni spodni wypadł mu portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. Portfel został przywłaszczony przez przebywających na miejscu dwóch mężczyzn. W wyniku podjętych czynności policjanci zatrzymali sprawców przywłaszczenia.

* 2 września przy ulicy Jagiellońskiej, kobieta zawiadomiła, że nietrzeźwy mężczyzna wsiadł do samochodu, uruchomił go i próbował wyjechać z parkingu. Na miejsce skierowano patrol który ujawnił w zaparkowanym samochodzie 40-letniego mężczyznę. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma w organizmie 3,4 promila alkoholu. Ponadto 40-latek posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do 17 maja 2018 roku.

4 września przy ulicy Kochanowskiego, kierujący samochodem marki Volkswagen w trakcie cofania uszkodził zaparkowany pojazd. Świadkowie zdarzenia podejrzewając, że kierujący może być nietrzeźwy podbiegli do niego, zabrali kluczyki do samochodu i powiadomili policję. Policjanci podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili, że kierujący był nietrzeźwy. Badania wykazały w jego organizmie 1,8 promila alkoholu.

Gmina Zagórz

* 3 września w Zagórzu, przy ulicy Filtrowej, kobieta zawiadomiła, że znany jej mężczyzna kierował wobec niej groźby karalne pozbawienia życia, zdrowia, a także zniszczenia mienia. Wypowiadane groźby wzbudziły u zawiadamiającej obawę, że zostaną spełnione. Ponadto sprawca zabrał kobiecie telefon marki Samsung o wartości 1 tys. zł.

Gmina Zarszyn

* 1 września w Jaćmierzu, na teren prywatny weszło dwóch mężczyzn prawdopodobnie w poszukiwaniu paliwa. Sprawcy odkręcili 6 plastikowych baniek z chemią zasadową i chemią kwaśną, po czym z każdej z bańki wylali część zawartości na ziemię. Straty oszacowano na kwotę 520 zł.

Oprac. Tomek Majdosz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.