Ciąg dalszy remontów sanockich ulic

Dzieje się dużo w mieście, jeśli chodzi o inwestycje drogowe, z czego mogą się cieszyć mieszkańcy.

W dzielnicy Olchowce ze środków ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego i budżetu miasta zakończono prace na ulicy Batorego. Odbiór techniczny planowany jest na poniedziałek 4 grudnia. Z kolei w okolicach Komendy Powiatowej Policji w kierunku „Sosenek”, na odcinku 200 metrów ułożona została utwardzona warstwa nakładki asfaltowej. Koniec z omijaniem dziur przez pieszych i rowerzystów. W planach jest zakwalifikowanie szlaku jako drogi spacerowej z zakazem poruszania się samochodów.
Natomiast w śródmieściu, na części ulicy Feliksa Gieli, SPGK przeprowadziła wymianę 250-metrowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami do domów jednorodzinnych. Dodatkowo wykonano podbudowę, utwardzając drogę kruszywem i tzw. płytami jumbo. W planach jest wykonanie nakładki asfaltowej. Na razie w tym miejscu miasto nie ma pozwolenia wodno-prawnego na uregulowanie wód opadowych.

Szczegóły w „Tygodniku Sanockim” już za tydzień.

Tomek Majdosz

1 KOMENTARZ

  1. Niech służą wszystkim odwiedzającym prawą stronę Sanu rowerzystom, biegaczom, spacerowiczom z kijkami i bez nich. Teraz tylko krótki odcinek pomiędzy dawną strzelnicą i ogrodzeniem Sosenek. A w przyszłym roku na zagospodarowanie brzegów Sanu mamy ponad 1,5 mln złotych „prawie” zaklepanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.