Wyprawa

Wyprawa „Wataha w Bieszczadach”

Już w najbliższy piątek tj. 04.09.2020 z Sanockiego Placu Harcerskiego rusza najdłużej wyczekiwana, wyjątkowa, wyprawa dla miłośników wiatru we włosach, wolności i najpiękniejszych zakątków naszego kraju! Organizatorzy wyprawy, Fundacja CABRIO POLAND z Poznania powiedzenie „… a może by tak rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady?!” Postanowiła wdrożyć w życie i zorganizowała wyprawę „Wataha w Bieszczadach”.

Zaczynają od spaceru po Sanockim Rynku, wizyty w Muzeum w Sanoku, rejs’u po Jeziorze Solińskim. Przejażdżki na pokładzie drezyn, dnia w stylu Bieszczadzkim z przeprawami przez San i do tego nocnej kontemplacja rozgwieżdżonego nieba. Nie zabraknie też głównych miejsc serialowych które można było podziwiać w serialu „WATAHA”.
Odkryją przed swoimi gośćmi najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w łańcuchu górskim polskich Karpat. To będzie wyjątkowa wyprawa, podczas której odkryją kilka magicznych miejsc i oryginalnych aktywności oferowanych przez Fundację CABRIO POLAND w najbardziej kultowym turystycznym kierunku w Polsce, które jak zapewnia organizator zwiedzą w doborowym towarzystwie.
Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski objął honorowym patronatem wyprawę Fundacji CABRIO POLAND, dając zielone światło i zaproszenie do dalszej współpracy. Prezes Fundacji Arkadiusz Szczepański zapewnił, że nie jest to ostatnia wizyta w tym regionie zapewniając, że zarówno miasto Sanok jak woj.podkarpackie są bliskie wszystkim miłośnikom kabrioletów.
Wyprawa kończy się w niedzielę 06.09.2020 nad Zalewem Myczkowskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj