Wygraj karnet na CieszFanów Festiwal 2021!

Wygraj karnet na CieszFanów Festiwal 2021!

UWAGA! KONKURS! Mamy wejściówki na CieszFanów Rock Festiwal 2021!

Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na CieszFanów Rock Festiwal, którego co roku jesteśmy patronem.

CieszFanów Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia na terenie cieszanowskiego kompleksu „Wędrowiec”. Zagrają m.in.: Zenek Kupatasa, Big Cyc, Kwiat Jabłoni, Lej Mi Pół, Kazik i wielu innych wykonawców. Wygraj karnet na CieszFanów Festiwal 2021!

Co trzeba zrobić by wygrać? 

Napisz w trzech zdaniach dlaczego to ty powinieneś pojawić się na festiwalu i kogo ze sobą weźmiesz. Odpowiedź wyślij na adres edytawilk@tygodniksanocki.pl do 13 sierpnia, w poniedziałek 16 sierpnia ogłosimy wyniki i pozostanie ci już tylko spakować namiot, dobry humor i pojawić się na festiwalu : ) 

 

Znamy cały line-up CieszFanów Festiwal 2021

 

 

6 KOMENTARZE

  1. Byłam raz w 2019 roku, potem pandemia i wiem że teraz będę jezdzić . Zabieram rockmena , który jeszcze nie był i nie wie dlaczego?

  2. Cieszanów to wyjątkowe miejsce, gdzie ludzie są fantastyczni i uprzejmi. Festiwal to okazja do jednoczenia się ludzi w rytm niesamowitych dźwięków. A ja kocham świat, naturę, ludzi i atmosfere festiwalu, także jestem idealnym kandydatem na CRF. A zabrać mogę tylko mojego niesamowitego faceta, z którym stanowimy jedność.

    • Cieszanów to wyjątkowe miejsce, gdzie ludzie są fantastyczni i uprzejmi. Festiwal to okazja do jednoczenia się ludzi w rytm niesamowitych dźwięków. A ja kocham świat, naturę, ludzi i atmosfere festiwalu, także jestem idealnym kandydatem na CRF, wraz z moim niesamowitym facetem. z którym stanowimy jedność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj