Telefoniczna rezerwacja żetonu do rejestracji pojazdów

 

Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Sanoku informuje, że od dnia 20 sierpnia 2018r pod numerem telefonu 13-46-52-925 w godzinach pomiędzy 9.00-12.00 będzie możliwa rezerwacja żetonu do rejestracji pojazdów z wyprzedzeniem zależnym od ilości chętnych na 1-4 dni do przodu.
Jest to wyjście naprzeciwko oczekiwań naszych klientów. Uprzejmie prosimy o przekazywanie sobie tej informacji wśród kierowców i osób zmotoryzowanych.
Z dniem 20 sierpnia 2018r wprowadzamy kolejne ułatwienie, a mianowicie w poniedziałki wydawać będziemy stałe dowody rejestracyjne w pok 10 od godziny 8.00, nie jak poprzednio od godz. 9.00.
Na koniec, myślimy że też dobra informacja, a mianowicie skracamy czas oczekiwania na pobranie żetonów. Dotychczas było to od godz. 7.45, a będzie od 7.35. Nie ma więc potrzeby, aby nasi klienci ustawiali się do kolejki po żetony przed godziną 7.00, gdyż jesteśmy w stanie w obecnym składzie personalnym szybko ich obsłużyć.
Temu też posłuży rezerwacja z wyprzedzeniem na kolejne dni.
O dalszych ułatwieniach w obsłudze będziemy Państwa informowali w miarę wdrażania kolejnych modyfikacji. Informację o tym znajdziecie też Państwo na stronach internetowych zarówno w BIP – Starostwo Powiatowe w Sanoku, jak i na stronie głównej pod adresem mailowym powiat-sanok.pl

naczelnik Wydziału RK

Jan Wydrzyński z załogą