W ubiegłym tygodniu w komendzie Policji w Sanoku zebrała się komisja, która wybierała zwycięzców w konkursie plastycznym o nazwie “Bezpieczne Wakacje 2018”. Poniżej publikujemy nazwiska zwycięzców. Gratulujemy wygranej.

Konkurs „Bezpieczne Wakacje 2018” ma na celu edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

W czwartek w budynku Komendy Powiatowej Policji w Sanoku zebrała się komisja konkursowa. Jej zadaniem było wyłonienie zwycięzców spośród autorów nadesłanych prac plastycznych.

W skład komisji wchodzili: insp. Katarzyna Wojtowicz- Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, Irena Penar- Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Sanoka, Ewa Patała z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku, Mateusz Kulikowski plastyk Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku, Krystyna Bętkowska ze Stacji Sanitarno – Epidemiologiczna w Sanoku, Janusz Pleśnar IPA w Sanoku, Region Bieszczady, mł. ogn. Anna Kozłowska i Mariola Urban z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku, a także asystentki Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, asp. Lidia Rakoczy i asp. Izabela Rowińska- Ciępiel.

Oceniano głównie zgodność tematu pracy z tematyką konkursu, wartość artystyczną oraz oryginalność podejścia do tematu. Na konkurs nadesłano prace w kategoriach wiekowych 6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat.

Zwycięzcami kategorii 6-9 lat zostali:

I miejsce: Kornelia Domańska – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku

II miejsce: Emilia Bulewicz – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku

III miejsce: Milena Bajger – Szkoła Podstawowa w Czereżu

 

Wyróżnienia:

Amelia Pypeć – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku

Franciszek Dąbrowski – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku

Olaf Matuła – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Sanoku

 

Zwycięzcami kategorii 10-12 lat zostali:

I miejsce: Oliwia Stefanowska – Szkoła Podstawowa w Czaszynie

II miejsce: Kamila Kucap – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wisłoku Wielkim

III miejsce: Mateusz Macko – Szkoła Podstawowa w Mokrem

 

Wyróżnienia:

Wiktor Kozdroń – Szkoła Podstawowa w Falejówce

Jakub Kita – Szkoła Podstawowa w Czaszynie

 

Zwycięzcami kategorii 13-15 lat zostali:

I miejsce: Anita Wielgosz – Szkoła Podstawowa w Zarszynie

II miejsce: Julita Haduch – Szkoła Podstawowa w Zarszynie

III miejsce: Oliwia Haduch – Szkoła Podstawowa w Zarszynie

 

Prace ocenione jako najlepsze zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, aby wziąć udział w wojewódzkim finale konkursu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

 

źródło: KPP Sanok