Brzozowscy policjanci poszukują świadków lub osób mogących mieć wiedzę na temat kradzieży, do której doszło w sierpniu na terenie gminy Dydnia. Sprawcy skradli napowietrzne kable telefoniczne i zakłócili działanie sieci telekomunikacyjnej w czterech miejscowościach.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w połowie sierpnia na terenie gminy Dydnia. Funkcjonariusze zostali powiadomieni o tym 17 sierpnia około godz. 16. Nieznani sprawcy dokonali kradzieży w Witryłowie, Uluczu, Wydrnej i Krzywem łącznie około 600 metrów kabli napowietrznych telefonicznych. Zakłócili tym działanie sieci telekomunikacyjnej w tych miejscowościach.

Każda osoba mogąca mieć wiedzę w tej sprawie proszona jest kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie przy ulicy Witosa 9 lub telefoniczny pod numerem 13 43 08 336 albo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie tel. 13 43 08 310 lub 510 997 303.

KPP Brzozów