W ciągu zaledwie dwóch dni, 4 kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Kierujący utracili uprawnienia z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W piątek przed godz. 18. policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. 22-latek jechał z prędkością ponad 100 km/h. Kwadrans po godz. 19. 24-letni kierowca audi również jechał z prędkością przekraczającą 100 km/h w terenie zabudowanym.

W sobotę policjanci także ujawnili dwa przypadki przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. O godz. 20.50. 22-letni kierujący hondą jechał z prędkością 113 km/h, natomiast o 21.25, 31- letni kierowca alfy romeo przekroczył dopuszczalną prędkość, jadąc 102 km/h.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

 

źródło: KPP Sanok