We wczorajszym zdarzeniu na drodze krajowej nr 28, w Zabłotcach brały udział trzy pojazdy. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Droga była zablokowana przez dwie godziny.

Kolizja miała miejsce wczoraj przed godz. 7, na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Zabłotce. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem polo najechał na tył volkswagena bora, który oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. Volkswagen bora zepchnięty na przeciwległy pas ruchu zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą.

Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby: kierujący i pasażerka volkswagena polo oraz kierujący z volkswagena bora. Na szczęście badania lekarskie wykazały, że nie doznali oni poważniejszych obrażeń. Badania alkomatem wykazały, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Czynności policjantów na miejscu trwały dwie godziny. W tym czasie droga była całkowicie zablokowana, a funkcjonariusze kierowali na objazdy. Ruch został przywrócony około godz. 9.30.

Sprawca zdarzenia, 85-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

KPP Sanok