Kronika Policyjna

Sanok

* 23 maja przy ulicy Lipińskiego nieznany sprawca, prawdopodobnie przy użyciu kamienia, rozbił przednią szybę czołową oraz dokonał zarysowania powłoki lakierniczej na pokrywie silnika w pojeździe marki Smart, należącego do 45-letniej kobiety. Wstępna wartość strat oszacowana przez pokrzywdzoną to około 1 tys. zł.

* 27 maja przy ulicy Kolejowej pokrzywdzona zawiadomiła, że znany jej mężczyzna dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do jej mieszkania. Ponadto po wybiciu szyby okiennej wszedł do wnętrza i zabrał pieniądze w kwocie 1 tys. zł oraz pęk kluczy.

* 27 maja przy ulicy Rzemieślniczej 31-letniemu mężczyźnie złodziej ukradł telefon komórkowy marki Samsung o wartości 600 zł. Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych.

Gmina Sanok

* 23 maja w Trepczy przy ulicy Sanockiej policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen 38-letnia kobieta posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Zakaz obowiązuje do 28 maja 2019 roku.

* 24 maja w Srogowie Dolnym 17-letnia kobieta zawiadomiła, że w trakcie pobytu na zabawie okolicznościowej, została zraniona w lewą nogę przez osobę strzelająca prawdopodobnie z wiatrówki, w wyniku czego doznała zaczerwienienia naskórka.

Gmina Zagórz

* 24 maja w Porażu włamywacz wszedł do altany ogrodowej. Z wnętrza zabrał rower marki CROSS oraz kosę spalinową o łącznej wartości strat na kwotę 1,2 tys. zł. W trakcie wykonywanych czynności odnaleziono porzucony rower w okolicy altanki.

Gmina Zarszyn

* 23 maja w Zarszynie przy ulicy Bieszczadzkiej złodziej włamał się do sklepu skąd zabrał kluczyki do samochodu Ford. Ponadto oblał dwie ściany, rynnę spustową, dwa okna i drzwi wejściowe substancją oleistą powodując straty wartości około 15 tys.