Siatkarze z wizytą u burmistrza

Burmistrz Tadeusz Pióro spotkał się z działaczami, trenerami i siatkarzami Towarzystwa Sportowego „Volleyball Sanok”. Spotkanie było okazją do podsumowania zakończonego sezonu, wzajemnych podziękowań oraz nakreślenia najbliższych planów. Siatkarze przyjęli gratulacje – drużyna Krzysztofa Frączka w minionym sezonie zajęła wysokie 5. miejsce w I lidze mężczyzn, co jest ogromnym sukcesem beniaminka.

Drużyna podziękowała za pomoc, jaką od burmistrza otrzymała w sezonie 2016/17. Kapitan siatkarzy Tomasz Kusior wręczył burmistrzowi pamiątkową koszulkę TSV. Tadeusz Pióro, ciesząc się z sukcesów, jakie odnoszą sanoccy zawodnicy, ważnych także dla promocji miasta, zapewnił o stałym wsparciu drużyny w nadchodzącym sezonie.
Siatkarze przygotowują się do kolejnego sezonu w I lidze mężczyzn. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 30 września. Wtedy to, według ramowego planu, sanoczanie zmierzą się, w roli gospodarza, z APP Krispol Września.
Przed nadchodzącymi rozgrywkami doszło do kilku zmian w ekipie. Wyłoniono nowy zarząd, prezesem pozostał Wiesław Pietryka. Z drużyną pożegnali się: Jakub Zmarz, Grzegorz Gnatek, Łukasz Jukrojć, Filip Frankowski, Patryk Pieper oraz Kamil Dembiec. Nowymi zawodnikami zostali: Kamil Durski, Szymon Pałka, Jakub Lewandowski, Mateusz Jóźwik i Rafał Cabaj.
mn