ZAPROSZENIE NA ROWERY

Kolejny raz zapraszam miłośników dwóch kółek na wspólną „przejażdżkę” bardzo urozmaiconą trasą , którą znamy z poprzednich wyjazdów aczkolwiek nie zaszkodzi kolejny raz odświeżyć i pogłębić wiadomości o miejscach przez które będziemy przejeżdżać rowerem. Odwiedzimy zamki Kmitów (Sobień i Lesko), miejsca związane z II wojną światową , a przede wszystkim przepiękne krajobrazy z szybowiska w Bezmiechowej czy Pasma Gruszki.
Serdecznie zapraszam Wiesław Sternik – przewodnik

WYCIECZKA PIESZA

 

Zapraszam serdecznie na kolejną niedzielną wycieczkę 30-go lipca. Tym razem jedziemy do wód czyli ,,Brzozowski Zdrój”. Autokarem przejedziemy z Sanoka do Brzozowa Zdroju. Tam rozpoczniemy wędrówkę leśną drogą w kierunku Orzechówki. Po drodze zatrzymamy się na drugie śniadanie w ogrodzie przy Willi Ojców Jezuitów. Następnie dojdziemy na grzbiet wzgórza i powędrujemy w kierunku Malinówki, be tam zakręcić w kierunku autokaru zwiedzając dolinę dawnego zdroju. Na parkingu czekać będzie na nas rozpalone ognisko, gdzie będziemy mogli usmażyć kiełbaski. Do Sanoka wrócimy około godziny osiemnastej.
Zbiórka pod Kauflandem o 08:15. Odjazd autokaru 8:30 Każdy z uczestników otrzyma broszurkę z opisem istniejącej w okolicy ścieżki przyrodniczej.
Zapraszam .
Jan Adamczyk.