Zagniony Groszek i podziękowania od OTOZ-Animals

8 sierpnia ok godz.16 na osiedlu Błonie zaginął Groszek. Bardzo możliwe , że wywiózł się samochodem firmy remontowej z Niebieszczan. Kontakt w sprawie Groszka: 693972837

Inspektorki OTOZ-Animals Anna Michoń-Hus i Aneta Rygliszyn Serdecznie dziękują wszystkim, którzy byli na sanockim Rynku podczas Jarmarku Ikon i skierowali swoje kroki do stoiska OTOZ-Animals.
– Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom, a w szczególności Tomaszowi Wojnarowskiemu i Alicji Rettinger-Dąbrowskiej, całej załodze Wesołego Kundelka w Lesku, Martynie Folek i Nor Bert. Weterynarzom za cierpliwe udzielanie bezpłatnych porad, lek. wet. Katarzynie Waręckiej i lek. wet. Tomaszowi Grabowskiemu, ale przede wszystkim Wam, tak chętnie odwiedzającym nasze stoisko. Po raz kolejny mieszkańcy Sanoka i okolic oraz wakacyjni turyści mile nas zaskoczyli. Zainteresowanie zwierzakami, psami i kociakami, które mimo głośnej muzyki i tłumu ludzi były bardzo dzielne, było duże. Udało się oddać jednego kociaka, Skakankę do nowego domu. Zebraliśmy 11 kg karmy dla naszych podopiecznych i, uwaga: z puszek które krążyły razem z wolontariuszami po rynku i okolicach uzbieraliśmy 1025 zł, co pozwoli na uregulowanie przynajmniej części najpilniejszych faktur. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok – mówią Państwu, za naszym pośrednictwem, Aneta Rygliszyn i Anna Michoń-Hus.