Autosan w mediach – przegląd doniesień prasowych z ubiegłego tygodnia
źródło foto: autosan.eu

Autosan w mediach – przegląd doniesień prasowych z ubiegłego tygodnia

Media nie milkną po tym, jak kraj obiegła informacja o dwudziestominutowym spóźnieniu się na przetarg przedstawiciela Autosanu.

Portal money.pl niedawno obwieścił, że Autosan już kilka dni przed terminem składania ofert ostrzegał Polską Grupę Zbrojeniową, że udział firmy w przetargu „zapewni pracę załodze, ale nie zapewni zysku”. Właściciela Autosanu i MON to jednak nie przekonało, więc producent autobusów ofertę złożył, jednak zrobił to o 20 minut za późno.

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/autosan-pgz-autobusy-przetarg,173,0,2360237.html

Dziennikarze działu motoryzacyjnego z portalu Interia po przeanalizowaniu różnych aspektów sytuacji „przetargowej” doszli do wniosku, że Autosan nie miał najmniejszych szans, by przetarg wygrać i przychylają się do tezy, że spóźnienie było celowe.

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/producenci/news-o-co-naprawde-chodzi-w-aferze-z-autosanem,nId,2433771

Transport-publiczny.pl analizuje oświadczenie prezesa PGZ i zastanawia się, co prezes na temat możliwości produkcyjnych Autosanu wiedział, a czego mógł nie wiedzieć.

http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/prezes-pgz-tlumaczy-prezesa-autosanu-autobusy-nieistniejace-ale-tansze-56174.html

Jak było naprawdę?
Spróbujmy wyrobić sobie zdanie na ten temat….

1 KOMENTARZ

  1. Najlepsza była ta medialno-polityczna gównoburza, w której komentatorzy 'rzadzacy’ i 'opozycyjni’ nawzajem się przerzucali wina. I ten żal, że to taka stracona szansa dla Autosanu i polskiego przemysłu!
    Czekam na wyniki śledztwa CBA i SKW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj