Czy ulica Sanowa jest bezpieczna?

Czy ulica Sanowa jest bezpieczna?

Czy ulica Sanowa jest bezpieczna dla mieszkańców i kierowców. Słupki niby odgradzają bezpośrednie wejście z posesji na ulicę. Czy jest to dobre rozwiązanie? Co na to mieszkańcy? A jakie zdanie mają kierowcy?

6 KOMENTARZE

  1. Nie widzę, żeby bezpieczeństwo mieszkańców się zwiększyło. Jako wieloletni kierowca, wiem że na takim zakręcie, osobę przechodzącą na drugą stronę ulicy ( z domu) ciężko jest dostrzec. Nie powinni zmieniać organizacji ruchu. To kwestia czasu, kiedy stanie się tam nieszczęście.
    ps Bardzo ładne fotki.

  2. Czyżby TS zatrudnił kogoś z dobrym sprzętem?
    A słupki to wykorzystać do nauki jazdy, rozpędzony samochód i tak je poprzewraca. Urząd Miasta będzie odpowiedzialny za wypadki i ten kto podpisał się pod tymi zmianami powinien wypłacać odszkodowania!

  3. Czy Sanowa jest bezpieczna!? Na dzień dzisiejszy to na Sanowej jest „wolna amerykanka” każdy jeździ jak chce. Czas zweryfikuje czy pomysł jednego z radnych był zasadny, czy tylko drogi. Napewno pieniądze wydane na tą „inwestycję” należało wykorzystać na coś pożytecznego. Póki co to każdy na wieść o zmianie puka się w czoło i pyta co za „idiota”to wymyślił

  4. No i fajnie się jeździ na Sanowej,a jak mega bezpiecznie. Jedni jeżdżą do góry inni z góry,a gdy dochodzi do czołowego spotkania to wypada ciągnąć zapałki kto ma wycofać. Każdy ma swoją racje, w jakich wyrazach ją przedstawia i jakimi słowami komentuje pomysłodawcę tego pasztetu to można tylko się domyślić…..Jeżeli się zaczeło zmiany to wypadałoby dokończyć, zmienić oznakowanie i położyć nowy asfalt na wertepach po wysepce, bo tylko patrzeć jak dojdzie do nieszczęścia. Taki był zapał na początku,a teraz już ponad tydzień nic się nie dzieje,czyżby zorientowano się jaki to jest bubel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj