Chcesz spotkać Mikołaja? Zapraszamy na Rynek!

Chcesz spotkać Mikołaja? Przyjedzie na sanocki Rynek 6 grudnia tuż po spektaklu Teatru Ognia. Chcesz się umówić na współpracę z Mikołajem? Zajrzyj do CIT-u!

Mikołaj w Sanoku pojawia się niemal codziennie od początku grudnia w różnych miejscach, jednak 6 grudnia, a więc w dniu swoich Imienin, przyjedzie na sanocki Rynek z fasonem, z prezentami i szczególną oprawą artystyczną! Początek mikołajkowych szaleństw na Rynku to godz. 17.00.

Zaplanowano piękny spektakl Teatru Ognia z Warszawy. Będzie to pokaz ognia i światła ledowego czyli kapitalne połączenie tradycji i nowoczesnej techniki. Ma to być pokaz o tematyce świątecznej, przepiękne widowisko, adresowane do rodzin z dziećmi w każdym wieku.
Pokaz Teatru Ognia i Led będzie przygotowaniem do wizyty Mikołaja. Mikołaj zapowiedział swoje przybycie na Rynek tuż po spektaklu – powiedział redakcji portalu tygodniksanocki.pl Rafał Jasiński z Wydziału Promocji UM.

Rodzice, opiekunowie oraz wszyscy, którzy chcieliby, aby Mikołaj wręczył ich pociechom prezenty podczas tego magicznego wieczoru, proszeni są o zgłaszanie się do Centrum Informacji Turystycznej.
Kto tylko zechce „współpracować” ze świętym Mikołajem, jest proszony o przybycie do CIT-u w godzinach jego urzędowania, a więc we wtorek i środę między 9. a 17. i o pozostawienie tam odpowiednio opakowanej i podpisanej paczki – zachęca Rafał Jasiński w imieniu organizatorów czyli Urzędu Miasta.
My dodamy tylko, by rozwiać wszelkie wątpliwości, że wszystko tego wieczoru odbywa się bezpłatnie.