Chcesz spotkać Mikołaja? Zapraszamy na Rynek!

Chcesz spotkać Mikołaja? Zapraszamy na Rynek!

Chcesz spotkać Mikołaja? Przyjedzie na sanocki Rynek 6 grudnia tuż po spektaklu Teatru Ognia. Chcesz się umówić na współpracę z Mikołajem? Zajrzyj do CIT-u!

Mikołaj w Sanoku pojawia się niemal codziennie od początku grudnia w różnych miejscach, jednak 6 grudnia, a więc w dniu swoich Imienin, przyjedzie na sanocki Rynek z fasonem, z prezentami i szczególną oprawą artystyczną! Początek mikołajkowych szaleństw na Rynku to godz. 17.00.

Zaplanowano piękny spektakl Teatru Ognia z Warszawy. Będzie to pokaz ognia i światła ledowego czyli kapitalne połączenie tradycji i nowoczesnej techniki. Ma to być pokaz o tematyce świątecznej, przepiękne widowisko, adresowane do rodzin z dziećmi w każdym wieku.
Pokaz Teatru Ognia i Led będzie przygotowaniem do wizyty Mikołaja. Mikołaj zapowiedział swoje przybycie na Rynek tuż po spektaklu – powiedział redakcji portalu tygodniksanocki.pl Rafał Jasiński z Wydziału Promocji UM.

Rodzice, opiekunowie oraz wszyscy, którzy chcieliby, aby Mikołaj wręczył ich pociechom prezenty podczas tego magicznego wieczoru, proszeni są o zgłaszanie się do Centrum Informacji Turystycznej.
Kto tylko zechce „współpracować” ze świętym Mikołajem, jest proszony o przybycie do CIT-u w godzinach jego urzędowania, a więc we wtorek i środę między 9. a 17. i o pozostawienie tam odpowiednio opakowanej i podpisanej paczki – zachęca Rafał Jasiński w imieniu organizatorów czyli Urzędu Miasta.
My dodamy tylko, by rozwiać wszelkie wątpliwości, że wszystko tego wieczoru odbywa się bezpłatnie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj