Świąteczny „Tygodnik Sanocki” jutro w kioskach

Przygotowaliśmy dla Państwa na święta podwójny numer „Tygodnika Sanockiego”. Kolejne wydanie trafi do sprzedaży po Nowym Roku, 5 stycznia; za świąteczne zapłacą Państwo wyjątkowo 3 zł. Do gazety dołączyliśmy kalendarz, żebyście pamiętali o nas co tydzień przez okrągły rok 2018.

Kogo spotkają Państwo w w świątecznym numerze „TS”? Burmistrza Tadeusza Pióro, który mówi o programie „Mieszkanie Plus” w Sanoku, przewodniczącego Rady Miasta Zbigniewa Daszyka, który podsumowuje 3 lata kadencji, prezesa Autosanu Michała Stachurę, modelkę i autorkę książek Ilonę Adamską, wpadniemy do skansenu na jarmark bożonarodzeniowy, razem z Mikołajem odwiedzimy pacjentów onkologicznych.

Przeniesiemy się do czasów I wojny i przyjrzymy się, jak żołnierze przeciwnych obozów dzielili się opłatkiem, Szymon Jakubowski opowie o dawnych świątecznych zwyczajach, Edyta Wilk podzieli się spostrzeżeniami na temat wigilijnych potraw – znajdą więc Państwo w gazecie tylko wypróbowane przepisy.
Wspomnimy Godzimirę Mniszek-Tchórznicką, dziedziczkę, przed której urodą klękał przedwojenny Wiedeń, a po wojnie… dożywała swoich dni w skromnym mieszkaniu przy ul. Jagiellońskiej.
Z okazji 100. rocznicy urodzin Kalmana Segala Tomasz Chomiszczak przygotował specjalną czterostronicową wkładkę, aby przypomnieć sanoczanom sylwetkę znanego pisarza i radiowca.
Życzymy dobrej, uważnej lektury i zapraszamy do punktów sprzedaży prasy.