Kolejny etap budowy Centrum Rehabilitacji i Sportu: rozburzanie starego basenu

 

W związku z budową Centrum Rehabilitacji i Sportu na terenie MOSiR w Sanoku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że z dniem 1 lutego 2018 roku planuje się zamknięcie basenu krytego wraz z jego zapleczem. W okresie pomiędzy luty – czerwiec 2018 roku podjęte zostaną dalsze prace związane z rozbiórką istniejącego obiektu basenowego.
Informujemy równocześnie wszystkich korzystających z basenu MOSiR w Sanoku, że zakupione dotychczas karnety tracą swoją ważność z dniem 31 stycznia 2018 r.

3 KOMENTARZE

  1. Na MOSiRze jest jeden z nielicznych dyrektorów zatrudnionych przez PiS, który obudził ją do życia i szybko poprawia infrastrukture. A tak apropo nie lubię PiSu

  2. Nie patrzmy na partie, oceniajmy ludzi. Szkoda, że teraz zaczyna się upartyjnianie samorządów. Zrobi się z tego chaos i potrwa pięć lat. A Matuszewski to faktycznie najlepszy człowiek burmistrza.

  3. Dlatego to właśnie w PiS jest najgorsze. Upartyjniaja wszystko co ich ludźmi nie do końca przygotowanymi do pełnienia danej funkcji, a jeśli chodzi o MOSiR to podtrzymuje swoje stanowisko, w lokalnej społeczności mówi się dużo pozytywnego na temat zarządzania i powstających obiektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj