Już jutro nowy „Tygodnik Sanocki”

W punktach sprzedaży prasy jutro, 9 lutego, świeży „Tygodnik Sanocki”, a w nim – XXIV Olimpiada Ml odzieży w Sportach Zimowych oraz konferencja prasowa, zorganizowana przed oficjalnym otwarciem przez Urząd Marszałkowski, z udziałem Marii Kurowskiej, Jarosława Stawiarskiego i Tadeusza Pióro. Radny Maciej Drwięga podsumowuje mijającą kadencję.

Co jeszcze? Walentynkowy wywiad z małżeństwem z 65-letnim stażem, „oko na” przedsiębiorczego rehabilitanta, który z niejednego pieca chleb jadł, zanim otworzył prywatną praktykę. Relacje z XIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego, wypowiedzi Maestry Lidii Grychtołówny, Sashy Strunin, Gary`ego Gutmana.
Co oznacza zmiana szkolnictwa zawodowego na branżowe? O tym pisze i rozmawia z dyrektorami sanockich szkół Edyta Szczepek.
Pożegnanie ferii: wizyta w „mechaniku” i na warsztatach tanecznych w SDK-u.
Gawęda Szymona Jakubowskiego: jak dawno temu w Sanoku uchwalano budżet, wspomnienia Jana Zelka o tym, m.in., jak budowano i uroczyście otwierano „stary” kryty basen, wyprawa Tadeusza Baruckiego na Litwę.

Dużo sportu, jak zwykle, odrobina humoru i szczypta złośliwości – najlepiej, jeśli sami Państwo zajrzą do gazety..
Miłej lektury – w przerwie kibicowania polskim skoczkom i całej ekipie olimpijskiej, w której przecież jest „nasz” człowiek, Piotr Michalski.

W tym tygodniu pracujemy w nowym składzie, Tomasza Majdosza zastąpiła Edyta Szczepek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj