Piątki z funduszami. Serwis Samorządowy PAP zaprasza do dyskusji na czacie z ekspertem od dotacji unijnych

Mają Państwo pytania o dotacje unijne? W piątek, 16 lutego zapraszamy na pierwszy z cyklu 4 czatów z ekspertami sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Wystarczy o godzinie 11.00 wejść na stronę http://chat.pap.pl/ i się zalogować (bez rejestracji, ani podawania hasła). Ekspert będzie do dyspozycji internautów przez godzinę. Temat przewodni to dotacje unijne w ramach perspektywy 2014-2020.

Ci z Państwa, którzy nie będą mogli śledzić czatu i zadać pytania on-line, zachęcamy do przesłania go wcześniej na adres redakcji: samorzad@pap.pl lub kurier@pap.pl, a my zadamy je w Państwa imieniu ekspertowi.

Pełna relacja z internetowej dyskusji zostanie opublikowana na stronie Serwisu Samorządowego PAP oraz na stronie www.kurier.pap.pl.

Kolejne czaty z ekspertami sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich odbędą się w kolejne piątki tj.: 23 lutego, 2 marca i 9 marca. Zawsze o godz. 11.

Czaty organizowane są w ramach Prasowej Akademii Funduszy Europejskich. To bezpłatne szkolenie skierowane do dziennikarzy zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności w zakresie pisania na temat Funduszy Europejskich.

Więcej informacji: http://kurier.pap.pl/funduszeeuropejskie.oprojekcie/