Konkurs recytatorski w Oddziale Przedszkola nr 3 w Sanoku

1 marca w Oddziale Przedszkola nr 3 przy ul. Kochanowskiego odbył się konkurs recytatorski. Łącznie wzięło w nim udział 52 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Wśród członków jury znaleźli się m.in. wiceburmistrz – Stanisław Chęć, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 – Lidia Mackiewicz-Adamska, kanclerz PWSZ – Lesław Siedlecki, kierownik zakładu pedagogiki – Katarzyna Serwatka. Nie zabrakło również rady rodziców, a wśród nich przewodniczącego – Norberta Nazarkiewicza. Konkurs poprowadził członek rady rodziców – Jerzy Szwarc.

– Przedszkolne wierszowanki stały się tradycją w naszym przedszkolu. Jest to już piąte spotkanie z tekstami pisanymi przez rodziców. Do tej aktywności rodziców dokładana jest praca plastyczna dzieci, wykonywana w domu. Oczywiście pokłosiem będzie kolejny tom naszych wierszy. Mamy nadzieję, że uda nam się wydać kolejne teksty wierszowane, pisane przez rodziców, które będą rozsławiać nie tylko nasze przedszkole, ale również twórczość indywidualną, a kiedyś dla dzieci będą stanowiły niesamowitą pamiątkę – mówiła dyrektor placówki, Małgorzata Pietrzycka.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.