Dni Otwarte w Urzędzie Skarbowym w Sanoku w ramach akcji „Szybki PIT”

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sanoku zaprasza w dniach 24 marca 2018 r. i 21 kwietnia 2018 r. (soboty) na Dni Otwarte w Urzędzie Skarbowym w Sanoku. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać przez Internet deklarację podatkową, mogą odwiedzić urząd w godzinach od 9.00 do 13.00.

Dzień Otwarty to znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Sanoku będą przyjmowali zeznania oraz pomagali w rozliczeniu elektronicznym. W urzędzie będzie uruchomiony dodatkowy punkt informacyjny ( pok. 18 I piętro) oraz specjalne stanowisko komputerowe, na którym można będzie złożyć zeznanie drogą elektroniczną. Odwiedzający będą mieli do dyspozycji również broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg.

Żeby wysłać swoje rozliczenie podatkowe przez internet wystarczy zabrać ze sobą:
– identyfikator podatkowy PESEL lub NIP (w przypadku korzystania z ulgi na dzieci również numery PESEL dzieci),
– informacje od płatników o uzyskanych dochodach w 2017 roku (np. PIT-11, PIT-11A, PIT-11C, PIT-40A),
– kwoty ulg i odliczeń (wydatki na cele rehabilitacyjne, ulga internetowa, darowizny, ulga rodzinna),
– numer KRS wybranej przez podatnika Organizacji Pożytku Publicznego,
-kwotę przychodu z zeznania za 2016 r. lub kopię zeznania za 2016 r. Informacja ta jest niezbędna do zabezpieczenia autentyczności składanego zeznania rocznego.
– dowód osobisty
Kolejnym udogodnieniem dla podatników rozliczających PIT-y za 2017 r. będą zaplanowane na 26 i 27 kwietnia br. wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego w Sanoku do godz. 18.00.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z zaproszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj