Przedświąteczny „Tygodnik Sanocki” w piątek w kioskach

W przedświątecznym „Tygodniku Sanockim” różności. Przede wszystkim jubileusz 50-lecia pożycia w związku małżeńskim – złote gody obchodziło 45 par, odbyła się uroczystość, którą z przyjemnością relacjonujemy.

W pośpiechu zapominamy o sprawach istotnych. Przed nami Wielki Tydzień, warto zwolnić… O tym, co dzieje się w Kościele od Niedzieli Palmowej do Wielkiej Soboty opowiada ksiądz dr Andrzej Skiba.

Tadeusz Barucki zabiera nas w podróż, by pokazać interesujące obiekty – można się o ich urodzie przekonać, oglądając ilustrujące tekst zdjęcia. Szymon Jakubowski gawędzi o kolei. Amelia Piegdoń wyjaśnia dzieciom, co w przyrodzie dzieje się na wiosnę, uczniowie II LO biorą udział w ciekawym projekcie.

Byliśmy na wystawie w BWA i na koncercie, zorganizowanym przez Związek Rodu Kątskich w auli PSM, słuchaliśmy wykładu o Kresach Wschodnich w Sali Gobelinowej.

Ze spraw bieżących: awaria świateł na skrzyżowaniu Mickiewicza i Królowej Bony, sytuacja na budowie obwodnicy i przygotowania do remontu Lipińskiego. Przyglądamy się wystawie wielkanocnej i słuchamy, co mówią sanoczanie o zakazie handlu w niedzielę.

Poza tym oko na przedsiębiorczych, pora dla seniora.

Nawet na stronę z ogłoszeniami warto spojrzeć, bo tam informacja, jak ubiegać się o dopłaty do zakupu pieca…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj