Kronika Policyjna: kradzieże, włamania, nietrzeźwi

Sanok
3 kwietnia 41-letni mężczyzna zawiadomił, że przy ul. Legionów Polskich z terenu zakładu usługowego złodziej ukradł rower marki Kross o wartości 1400 zł na szkodę zawiadamiającego. W wyniku podjętych czynności ustalono, iż osobą podejrzaną o dokonanie kradzieży jest 47-letni mężczyzna. Sprawca został zatrzymany do czasu wyjaśnienia okoliczności.

3 kwietnia22-letnia kobieta zawiadomiła, że nieznany jej sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę, zgłaszającej przebywającej w lokalu na stacji paliw zabrał telefon komórkowy marki Asus o wartości 330 złotych.

4 kwietnia 47-latek zawiadomił, że przy ul. Staszica, znany mu z widzenia mężczyzna bez powodu uderzył go pięścią w twarz w wyniku czego doznał obrażeń twarzy oraz zębów. Urazy stanowią rozstrój zdrowia na okres powyżej siedmiu dni.

4 kwietnia 69-letni mężczyzna zawiadomił, że na klatce schodowej przy ul. Traugutta podczas wykonywania połączenia telefonicznego został uderzony przez przechodzącego obok mężczyznę. Sprawca próbował wyrwać z ręki 69-latka telefon. Gdy nie osiągnął zamiaru uderzył go ponownie i tym razem chciał zabrać z kieszeni kurtki portfel z pieniędzmi. Sprawca zamiaru nie osiągnął i zaczął uciekać w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony doznał obrażeń twarzy oraz urazu zęba. Policjanci zatrzymali napastnika. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który dzień wcześniej dokonał kradzieży roweru. Decyzją sądu sprawca trafił na 3 miesiące do aresztu.

6 kwietnia przy ul. Kopernika, sprawca dokonał przełamania zabezpieczenia rachunku bankowego i następnie za pośrednictwem sieci internetowej i przy użyciu karty kredytowej ukradł pieniądze w kwocie 440zł na szkodę mieszkanki powiatu sanockiego.
9 kwietnia mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został oszukany przez osobę nadająca paczkę. Nadawca przesłał paczkę, w której miał znajdować się zamówiony towar, za pobraniem na kwotę 165zł. Kupujący po otworzeniu przesyłki ujawnił wewnątrz chusteczki higieniczne. W obecności kuriera pokrzywdzony spisał protokół o zawartości przesyłki i zwrócił paczkę.

Powiat Sanok

3 kwietnia mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że sprzedający towar na portalu internetowym doprowadził go do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Poszkodowany wpłacił zaliczkę w wysokości 1000zł i do dzisiaj nie może skontaktować się ze sprzedającym.

5 kwietnia 51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował ciągnikiem rolniczym znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kierujący wyjeżdżając ze swojej posesji na drogę nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Traktorzysta nie doznał żadnych obrażeń.

6 kwietnia w Strachocinie 39-letni mężczyzna będąc u sąsiada dobrowolnie wszedł na drabinę, która była oparta o ganek domu i z wysokości około 3 m spadł na ziemię. Z urazem kręgosłupa został zabrany do szpitala. Pokrzywdzony nie wykonywał żadnych prac.

8 kwietnia 19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że w godzinach nocnych sprawca uszkodził jego pojazd marki Opel wybijając szyby boczne pojazdu oraz uszkadzając karoserię pojazdu przy użyciu przedmiotu wyglądem przypominającego łom. Straty sięgają kwoty około 2000zł. Wykonano oględziny pojazdu, zabezpieczono ślady kryminalistyczne. W wyniku podjętych czynności ustalono sprawcę uszkodzenia, którym okazał się 18-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

9 kwietnia 21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował pojazdem osobowym marki Alfa Romeo znajdując się w stanie nietrzeźwości. Kierujący na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym wjechał do przydrożnego rowu dachując. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj