Wojciech Buczak kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Rzeszowa

Wojciech Buczak spotkał się z mediami w piątek 27 kwietnia po raz pierwszy jako oficjalny kandydat na prezydenta Rzeszowa. Jego kandydaturę prezentował marszałek Władysław Ortyl, szef struktur PiS w okręgu 23 – Rzeszów: – Kandydatem na prezydenta miasta Rzeszowa jest Wojciech Buczak.

Nie jest to decyzja przypadkowa, bowiem taki strategiczny i taktyczny plan powstał 4 lata temu. Realizacja tej koncepcji prowadziła od Przewodniczącego „Solidarności” Regionu rzeszowskiego, radnego sejmiku, przewodniczącego sejmiku poprzez wicemarszałka i wreszcie Posła na Sejm RP.

– Rzeszów to miasto ogromnych możliwości, ale wiem, że wiele można zrobić lepiej i skuteczniej, pamiętając o oczekiwaniach i potrzebach mieszkańców. Moim celem jest Rzeszów, który będzie miastem gwarantującym wysoką jakość i komfort życia w wielu dziedzinach, nie tylko w jakości dróg. Więcej dobrych miejsc pracy, szybsza komunikacja, nowe przedszkola, piękne parki i miejsca wypoczynku, czy wreszcie ład przestrzenny to zadania, które są w zasięgu naszych możliwości.

Przyszedł czas na taką dobrą zmianę – zapowiedział Wojciech Buczak. – W centrum uwagi prezydenta Rzeszowa muszą być mieszkańcy. Niebawem przedstawię państwu w szczegółach moją wizję rozwoju miasta, ale już teraz zapraszam wszystkich do rozmowy i dzielenia się swoimi pomysłami zarówno podczas spotkań jak również online poprzez komunikatory internetowe. Zależy mi na tym, aby poznać zdanie i problemy każdego mieszkańca Rzeszowa, który będzie chciał ze mną porozmawiać. Chcę słuchać mieszkańców Rzeszowa, ponieważ to właśnie oni i ich potrzeby i oczekiwania muszą być w centrum uwagi prezydenta Rzeszowa – podsumował Wojciech Buczak.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj