Kronika policyjna – włamania, kradzieże, jazda w stanie nietrzeźwości

Sanok

25 kwietnia 40-latek zawiadomił, że złodziej włamał się do domku letniskowego przy ulicy Turystycznej, a następnie z jego wnętrza zabrał modem internetowy LTE z kartą SIM. W trakcie dalszych czynności ujawniono, że z belki zewnętrznej konstrukcji domku została również skradziona kamera wraz z kartą pamięci. Łączna suma strat spowodowana działaniem sprawcy wyniosła około 1200 zł na szkodę zawiadamiającego.

25 kwietnia 43-letni mieszkanie powiatu sanockiego znieważył słowami wulgarnymi funkcjonariuszy Policji podczas i w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej przy ulicy Robotniczej. Okazało się, że 43-latek kierował samochodem marki Citroen znajdując się w stanie nietrzeźwości. Ponadto kierujący w trakcie interwencji wypowiadał groźby bezprawne i stosował przemoc fizyczną wobec policjantów w celu uniemożliwienia przeprowadzenia interwencji, chcąc zmusić funkcjonariuszy do zaniechania prawnej czynności służbowej. 43-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

26 kwietnia 26-letni mężczyzna zamieszkały czasowo w Sanoku, w hotelu pracowniczym przy ulicy Przemyskiej, zawiadomił, że złodziej z niezabezpieczonej, wolno stojącej szafki w pokoju hotelowym ukradł 200 dolarów.

26 kwietnia policjanci w trakcie realizacji czynności służbowych ujawnili i zatrzymali kierującego samochodem marki Volvo, ulicą Białogórską, mężczyznę. Mężczyzna był nietrzeźwy.

27 kwietnia 42-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca z plecaka pozostawionego przez jego syna przy boisku sportowym ukradł telefon komórkowy marki LG wartości około 700zł.

Powiat Sanok

24 kwietnia 20-letnia mieszkanka powiatu sanockiego (Prusiek) zawiadomiła, że nieznany jej sprawca przy użyciu danych jej karty bankomatowej usiłował kupić 30 dniowy abonament usługi internetowej, jednak z powodu braku środków na koncie transakcja została anulowana.

26 kwietnia 66-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu sprawca ukradł pozostawiony przez zgłaszającego na polu ornym nawóz (Besko), w dwóch pojemnikach, o wadze 500-600 kg każdy. Straty oszacowano na kwotę około 2000 złotych

28 kwietnia 45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki VW (Markowce) będąc w stanie nietrzeźwości. Ponadto okazało się, że kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 12.01.2019r. wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj