Konkursy na dyrektorów miejskich placówek oświatowych rozstrzygnięte

Konkursy na stanowiska dyrektorów miejskich placówek oświatowych rozstrzygnięte

16 maja odbyły się trzy konkursy: na stanowisko dyrektora Samorządowego Przedszkola nr 4 na Posadzie oraz na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 4. Od 1 września funkcje dyrektorów tych placówek będą pełnić Mariola Milewska, dotychczas p.o. dyrektora Przedszkola nr 4, Bartłomiej Mandzelowski, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 2, oraz Beata Wójtowicz – dyrektor w Szkole Podstawowej nr 4.

Jedynie w SP 4 do udziału w konkursie zgłosiło się trzech kandydatów; jeden z nich wycofał swoje zgłoszenie i ostatecznie odstąpił od ubiegania się o stanowisko dyrektora.
W każdym z trzech przypadków osoby, które konkurs wygrały, otrzymały zdecydowaną większość głosów.

Szkoła podstawowa nr 4:


19 KOMENTARZE

  • Oczywiście, że pani Wójtowicz to świetny wybór. Jest nie tylko bardzo dobrze wykształcona, ale również rzetelna, profesjonalna i pracowita. Powodzenia życzę i dalszej owocnej pracy.
   P.s Pamiętajcie, nie jesteście anonimowi.

 1. Tak słabego wyboru jeszcze nie widziałam. Czy ktoś sprawdził faktycznie jak szkoły radzą sobie po zmianach. Panie Chęć widocznie rozmawiał Pan tylko z wybieranymi dyrektorami.

 2. „Ta Pani” przez pierwszy rok pracy już pokazała, że ma wizję, pomysły i charakter. Pani Beato, proszę się nie poddawać !

 3. a może wróćmy do byłego dyrektora popieranego przez byłe władze nic nie robiącego przez 15 lat szkoła wyglądała jak za głębokiej komuny a ta pani przez rok zrobiła więcej dla szkoły niż były dyrektor przez 15 lat i co niektórym to nie w smak

  • Poprzedni dyrektor to porażka. Ale to żaden argument, żeby powoływać kogoś tylko dlatego, że chce i zapisał się do partii.

 4. To wykształcenie to na studiach stacjonarnych czy zaocznych? Problemem szkół jest to, że zatrudniają się tam ludzie, którzy mają tak zwane kwalifikacje, ale to nie to samo, co wykształcenie.

 5. jakoś obiektywny II dziwnie jest zorientowany bo niby coś wie a jak by co to się dziwi a jak się nie mylę to ta pani jest chyba najbardziej wykształcona z całej szkoły ale najlepiej to krytykować i oczerniać to nam wychodzi najlepiej

 6. „Uwielbiam””cyber bullying”. Bo to łatwo pisać pod pseudonimem bez twarzy co kolwiek. Nie ważne czy prawdziwe byle tylko „rzucić kamień”. I co nikt nie ma odwagi powiedzieć kot tylko „ta pani?!”. Ludzie ogarnijcie się i dorośnijcie, bo sami zachowujecie się jak dzieci z tej podstawówki. Pani Wojtowicz ma nie jednego Magistra w kieszeni, i owszem ściany tez są bardzo ładnie pomalowane. Jak się nie podoba to nie nikt nie karzę patrzeć. PiS czy nie PiS to nie wiem dla mnie ważne jest wykształcenie dzieci nie polityka w szkole. Jeśli dyrektor dobry to niech go PiS czy kto inny popiera. Powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym i oby te dzieci były mądrzejsze od niektórych rodziców co tu piszą .

 7. Jako rodzic powiem co ja zauważyłem: buduje się w końcu parking, patio jest modernizowane, dzieci w tym roku dostają lepsze-ekologiczne przekąski, zmieniono regulamin szkoły ( moim zdaniem kilka punktów na lepiej), domofon, zwiększone bezpieczeństwo dzieci, remont kilku sal, zwiększona ilość ławek dla dzieci na korytarzach. Pozytywne malowidła na ścianach rowniez optymistyczne i na plus. I na duży plus dystrybutory wody, których nie było.
  Nie ma znaczenia z jakiej jest pani dyrektor partii, jeżeli widać efekty jej pracy. Jako rodzic, którego dzieci juz kilka lat uczęszczają do tej szkoły, widzę zmiany które się podobają.

  • Kolego, ale zauważ, że tu MOŻNA się wypowiadać!
   Mały ort, przeżyjemy 🙂 Poczytaj komentarze na innych sanockich portalach…
   Tutaj jest kulturalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here