Wiele atrakcji podczas Dnia Dziecka na Rynku w Sanoku. Na scenie CZWARTA FALA!

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza na Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca na Rynku w Sanoku. Już od godziny 11.00 na najmłodszych czekać będą darmowe atrakcje.

Do dyspozycji dzieci będą: zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, „Koloseum Gladiatorzy”, karuzela rodzinna i roller wodny. Przewidziano wiele gier, zabaw i konkursów prowadzonych przez animatorów, warsztaty poruszania się na szczudłach, pokaz wielkich baniek mydlanych, zajęcia z żonglerki, modelowanie długich balonów. Niezwykłą pamiątką będzie zdjęcie wykonane w dostępnej nieodpłatnie fotobudce!

W czasie imprezy zostanie wypuszczonych 1000 balonów, wśród których będzie można odnaleźć kupony na lody, watę cukrową lub popcorn. Rozdawane będą też upominki.

Na scenie zaprezentują się m. in. finaliści konkursu piosenki religijnej i patriotycznej. O godzinie 17.00 wystąpi Kabaret „Tylko Tyle” z programem dla dzieci. A o godzinie 18.00 sceną zawładnie CZWARTA FALA – formacja znana m. in. z hitowej parodii „Despacito” – „Wieśka Tico”, który ma już 46 milionów wyświetleń na youtubie. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna – tak najkrócej można opisać twórczość kabaretu, który na sanockim rynku zaprezentuje najbardziej popularne swoje piosenki.

Dzień Dziecka
Niedziela, 3 czerwca 2018 r.
Rynek w Sanoku

Start – godz. 11.00
Wiele darmowych atrakcji!
Godz. 14.00 – Finał XVI Konkursu „Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie”
Godz. 17.00 – Kabaret „Tylko Tyle”
Godz. 18.00 – CZWARTA FALA

Urząd Miasta Sanoka / www.sanok.pl

Podczas Dnia Dziecka odbędzie się również rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla Michała z Sanoka i innych chorych na nowotwory krwi. Więcej informacji: KLIK

2 dzien dziecka 725x1024 - Wiele atrakcji podczas Dnia Dziecka na Rynku w Sanoku. Na scenie CZWARTA FALA!

4 KOMENTARZE

  1. U was już też cenzura? Był wpis o prawdopodobieństwie, jaki kandydat ma szansę wygrać. Burmistrz się boi czy dyrektor Puchała podlizuje?

  2. Pewnie któryś bliski burmistrzowi prywatny portal zaprotestował, bo jego milutki właściciel pożałował, że sam takiego wpisu nie ma. Bo burmistrz chyba się nie boi konkurencji aż tak, żeby cenzurować kulturalny i wyważony tygodniksanocki.pl. Bardzo to by było nieodpowiedzialne, panie burmistrzu, bo tylko oni pana naprawdę szanują.
    Ciekawe informacje są tu: http://samorzad.pap.pl/depesze/wiadomosci_centralne/183343/Kandydaci-PiS–PiS-oglosil-swych-kolejnych-kandydatow-w-wyborach-samorzadowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj