POTRZEBNE WASZE GŁOSY W KONKURSIE! Sanockie przedszkole ma szanse na nowy plac zabaw

Aktualizacja:

To już ostatnie chwile głosowania! Sanok ma realną szansę na podwórko! Nie zwlekaj oddaj swój głos. Głosujemy do jutra, do północy.

LICZYMY NA CIEBIE !

Przypomnijmy:
W tym roku próbę podjęcia walki o nowy plac zabaw, za pośrednictwem Gminy Miasta Sanoka, podejmuje Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2 w Sanoku. Jeśli wygramy, „Podwórko Talentów Nivea” będzie służyło nie tylko przedszkolakom, ale także wszystkim sanockim dzieciom.

Już od 11 maja trwa głosowanie, które zakończy się 21 czerwca.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, już teraz zarejestruj się na stronie https://podworko.nivea.pl, aby codziennie oddawać swój głos. Zaangażuj rodzinę, znajomych bo każdy posiadacz własnego adresu email może uczestniczyć w zabawie. To bardzo proste: logujesz się na stronie podwórko.nivea.pl, wybierasz województwo podkarpackie, lokalizację Sanok, Sadowa 11 i klikasz. Z jednego IP komputera 5 osób, codziennie może oddać swój głos.

TO MOŻE BYĆ ŚWIETNA ZABAWA !
Zobacz jak przedszkolaki rozwijają swoje talenty w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 2 w Sanoku.

Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania za pomoc w jego powstaniu panom: Tomaszowi Sokołowskiemu i Adamowi Zoszakowi.
DO ZOBACZENIA NA NOWYM PODWÓRKU TALENTÓW NIVEA W SANOKU 🙂

10 KOMENTARZE

 1. Zobaczcie jak potrafią głosować mniejsze miejscowości ( do 20 tyś. mieszkańców). Sanok nie miałby z nimi żadnych szans. Na szczęście z nimi nie walczymy.

 2. Sanok przegrywa! Jeśli dalej tak pójdzie, to sanockie przedszkolaki stracą swoją szansę na nowy plac zabaw. Dystans w stosunku do drugiego miejsca w rankingu zmalał z 1 400 do 300 głosów. To smutne, że społeczności innych miast potrafią się zmobilizować, a Sanok jakoś nie ! Jeśli damy się zepchnąć to wstyd dla naszego miasta. I tyle w temacie 🙁

 3. GŁOSUJMY!!!!!! To wstyd że będac na pierwszym miejscu z dużą przewagą głosów daliśmy się zepchnąć. SANOCZANIE I NASI PRZYJACIELE- KLIKAMY! DZIECIAKOM W SANOKU TEŻ POTRZEBNY JEST FAJNY PLAC ZABAW! GŁOSUJCIE NA SANOK!

 4. Dzisiaj rozpoczyna się ostatni tydzień głosowania. Sanoczanie pełna mobilizacja !!! Nie pozwólmy aby inni nas prześcignęli. GŁOSUJMY WSZYSCY !!!

 5. Pkt 2.2 Regulaminu (czas trwania głosowania)
  Głosowanie rozpoczyna się z dniem 11 maja 2018roku o godz. 9:00 i kończy
  się z dniem 21 czerwca 2018roku o godzinie 15.59.59.

  W czwartek trzeba się pośpieszyć z głosowaniem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj