Podkarpacka Nagroda Samorządowa trafiła do rąk Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro

 

Podkarpacka Nagroda Samorządowa trafiła do rąk Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro. Nagroda dla najlepszego Burmistrza / Prezydenta w kadencji 2014/2018

 

3 KOMENTARZE

  1. Zapraszamy wszystkie miasta i gminy Podkarpacia do udziału w XVIII edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej. Bieżąca edycja, nad którą honorowy patronat sprawują Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl i Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, przebiega pod hasłem „SUKCESY NASZYCH GMIN, MIAST i POWIATÓW W KADENCJI 2014-2018″. Regulamin konkursu-plebiscytu wymaga od uczestników rzetelnego wypełnienia załączonej do niniejszego pisma ankiety, ze szczególnym uwzględnieniem III części ankiety.
    Ankietę należy przesłać w formie elektronicznej w programie Word, łącznie z wymaganymi dokumentami i załącznikami (pliki jpg.) w nieprzekraczalnym terminie do 12 kwietnia 2018 roku na adres e-mail: prezes@podkarpacie.media.pl oraz dokonanie wpłaty, tytułem częściowej partycypacji w ogólnych kosztach organizacji konkursu, po wystawieniu faktury VAT przez „Nowe Podkarpacie” sp. z o.o. (kwoty netto: gmina wiejska – 500 zł; miasto-gmina i miasto do 35 000 mieszkańców – 800 zł; miasto powyżej 35 000 mieszkańców – 1000 zł). Zapewni to sprawną organizację i przebieg konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj