SIATKARZE TSV W FINALE MISTRZOSTW POLSKI!

Zawodnicy, podopieczni Doroty Kondyjowskiej – Damian oraz Dominik Bodziakowie w dniach 3-4.07.2018 brali udział w Półfinale MP Kadetów organizowanym w Ropczycach.

Turniej rozpoczęli od pewnego zwycięstwa nad parą z Międzyrzeca Podlaskiego. Kolejne spotkanie to porażka w tie-breaku z Mistrzami Polski młodzików z ubiegłego roku, parą reprezentującą Wifamę Łódź – Kacper Jędrasik/Jakub Kurowski. W tym momencie sytuacja sanoczan skomplikowała się, ponieważ każda kolejna porażka przed półfinałem oznaczała koniec turnieju. Ostatnie dwa mecze pierwszego dnia rozgrywek to wygrane z siatkarzami z Połańca oraz zwycięstwo w tie-breaku z łodzianami .

Kolejnego dnia w ćwierćfinałowym spotkaniu nasi zawodnicy sięgnęli po pewne zwycięstwo 2:0 – nad kolejną parą z Połańca. W półfinale po raz kolejny przyszło im się zmierzyć z parą Jędrasik/Kurowski, po nie najlepszym pierwszym secie sanoczanie zdołali doprowadzić do wyrównania stanu pojedynku i o losach meczu miał zadecydować tie-break, w którym 20:18 zwyciężyli siatkarze łódzkiej Wifamy. Dla naszych zawodników porażka oznaczała mecz o 3 miejsce, w którym pokonali mistrzów podkarpacia z obecnego sezonu – Jakuba Durskiego i Michała Kowala.

Ostatecznie siatkarze TSV zajęli 3 miejsce dzięki któremu uzyskali awans do FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW w Siatkówce Plażowej i tym samym znaleźli się wśród 16 najlepszych par z całej Polski!

Awans uzyskały pary:

1. Jędrasik/Kurowski (Wifama Łódź)
2. Adamczyk/Opiela (Błękitni Ropczyce)
3. Bodziak/Bodziak (TSV Sanok)
4. Durski/Kowal (AKS Rzeszów)

Według wstępnych ustaleń Finał MP odbędzie się w dniach 25-26.07.2018r w Mysłowicach.

źródło: TSV SANOK

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj