Zatrzymany podczas kradzieży motocykla

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Dziurdziowa, który w nocy z soboty na niedzielę próbował ukraść motocykl marki Kawasaki zaparkowany pod jednym z bloków mieszkalnych w Lesku. Policję o zdarzeniu poinformowali świadkowie, którym zachowanie 21-latka wydało się podejrzane.

O zdarzeniu przed godziną 1 w nocy, z soboty na niedzielę, policjantów poinformował mieszkaniec Leska, którego zainteresowało nietypowe zachowanie mężczyzny, który przez ulicę prowadził motocykl z zablokowaną i skręconą w lewą stronę kierownicą.

Policjanci przyjechali na miejsce i zatrzymali 21-letniego mieszkańca Dziurdziowa, który początkowo twierdził, że motocykl kupił od kolegi, a kluczyków nie otrzymał, gdyż nie zapłacił całej kwoty. Później przyznał się do usiłowania kradzieży. Według relacji 21-latka motocykl zaparkowany pod jednym z bloków mieszkalnych upatrzył sobie kilka dni wcześniej. W noc kradzieży przyszedł do Leska pieszo po czym odkręcił śrubę mocującą kierownicę do stabilizatora skrętu i zerwał z pojazdu tablicę rejestracyjną, którą wyrzucił.

Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

źródło informacji: Podkarpacka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj