Dunaj – przyjaciel od zaraz

Dunaj – przyjaciel od zaraz

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku robi wszystko, by zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki oraz da
im choć trochę miłości. Przyczyniają się również do tego wolontariusze, którzy chętnie przychodzą do ośrodka.

STOnZ oraz wolontariusze, którzy poświęcają swój czas dla zwierząt, które znajdują się w ośrodku, starają się, by codzienna samotność w kojcu była odrobinę znośna. Wyprowadzają zwierzęta na spacery, spędzają z nimi czas, ofiarowują im nieco ciepła. Jednak, każdy czworonóg pragnie mieć kochającego właściciela, który poświęci mu swoją uwagę i go pokocha.

Dunaj – przyjaciel od zaraz

Dunaj – przyjaciel od zarazTakim pieskiem jest Dunaj. W swoim 10-letnim życiu wiele wycierpiał. Przez bardzo długi czas był uwiązany na łańcuchu, jednak pomimo krzywdy jakiej doznał od człowieka pozostał wesołym zwierzęciem, które czeka na swój domek. Dunaj bardzo pragnie, by ktoś okazał mu trochę uwagi i ciepła. Z pewnością odwdzięczy się z nawiązką. Jest bardzo przyjacielski i garnie się do ludzi, chociaż to właśnie oni przyczynili się do tego, że znajduje się w ośrodku. Jest to nieco większy piesek. Najodpowiedniejszym miejscem będzie dla niego dom z ogrodem, po którym będzie mógł trochę pobiegać.

Jeśli ktoś chce dać Dunajowi dom może skontaktować się ze STOnZ ul. Kochanowskiego 25. Numery telefonów: 501428255, 793160873, 602558442 lub bezpośrednio udać się do ośrodka przy ul. Hetmańskiej 1, usytuowanym obok Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku. Przypominamy, że dokonując adopcji w ośrodku w Sanoku w razie jakichkolwiek problemów z psem można go przywieźć z powrotem bez żadnych konsekwencji do schroniska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj