Nowy „Tygodnik Sanocki” już w drukarni

Nowy „Tygodnik Sanocki” już w drukarni

Nowy numer „Tygodnika Sanockiego” właśnie wysłaliśmy do drukarni, jutro będą mogli Państwo sięgnąć po egzemplarz w punktach sprzedaży prasy. Czytania wystarczy na cały weekend.

Kogo Państwo spotkają, o czym będą się mogli dowiedzieć?

Wybraliśmy się poza granice administracyjne Sanoka: w Krośnie posłuchaliśmy, co mówił Lech Wałęsa, w Lesku odwiedziliśmy przyszłych leśników, w Komańczy porozmawialiśmy z wójtem o jego decyzjach, podejmowanych podczas pierwszych stu dni urzędowania. Wójt Gminy Sanok wypowiedział się o połączeniach autobusowych, m.in. do Prusieka (stanowisko burmistrza Sanoka publikowaliśmy niedawno na tygodniksanocki.pl). Z Ustrzyk Dolnych przyjechał do nas Witold Mołodyński.

Zaspokajając oczekiwania i prośby czytelników, podpowiadamy, jak można się ubiegać o dofinansowanie w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”.

Poznaliśmy tancerza, który wystąpi w Portugalii w finale Dance World Cup, i zaprosiliśmy go do rozmowy. Szymon Jakubowski gawędzi uczenie o lotnictwie na Podkarpaciu. Katarzyna Winnicka prezentuje katalog XVII-wiecznych ikon, wydany pod koniec ubiegłego roku przez Muzeum Historyczne. Marian Gaweł przypomina dzieje Aresztu Śledczego od 1925 roku do wybuchu wojny.

Niedźwiadki zdobyły złoty medal – na stronach sportowych to jedna z najważniejszych informacji.

Jest, oczywiście, krzyżówka.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sanoku przypomina, że w sobotę 30 marca Urząd, na oścież otwarty, podatników zaprasza, więc kto jeszcze nie rozliczył się z fiskusem, niech lekturę „Tygodnika Sanockiego” odłoży do niedzieli…

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj