Odebrano pierwsze autobusy! Autosan dotrzymał zobowiązania

Odebrano pierwsze autobusy! Autosan dotrzymał zobowiązania

Odebrano pierwsze autobusy! Autosan dotrzymał zobowiązania. Pierwsze trzy autobusy, zamówione w Autosanie w ramach projektu MOF obejmującego budowę dworca przy ul. Lipińskiego na Posadzie, zostały dziś odebrane przez SPGK.

– Autobusy prezentują się imponująco – powiedział burmistrz Tomasz Matuszewski, asystujący przy procedurze odbioru. – Długo na nie czekaliśmy, to prawda, ale było warto. Są nowoczesne, wyposażone w rozmaite elektroniczne czujniki, z całą pewnością wygodne dla pasażerów i bezpieczne. Cieszę się bardzo i gratuluję pracownikom zakładu takiego efektu. Nie ukrywam, że były momenty, kiedy obawiałem się o los projektu, ale dziś nabrałem przekonania, że Autosan wywiąże się ze zobowiązań wobec Miasta. Teraz czekamy na kolejne autobusy, które sanoczanie będą mieli do swojej dyspozycji zaraz po oficjalnym otwarciu dworca, które zaplanowaliśmy na 23 maja. Autobusy są wygodne, wewnątrz pięknie wykończone, wyposażone w wiele urządzeń, które usprawnią podróżowanie – takie, jak chociażby czytniki kart płatniczych. Zachwyca kolorystyka – nawiązująca do herbu Sanoka. Na mnie zrobiła jak najlepsze wrażenie, ale myślę, że nawet najlepiej zrobione fotografie nie oddają w pełni elegancji nowych pojazdów, trzeba je po prostu zobaczyć. Otrzymaliśmy od Autosanu towar z najwyższej półki.

7 KOMENTARZE

  1. Wy się ludzie nie potraficie zwyczajnie – cieszyć? Tylko złośliwości? Czas biegnie, władza się zmienia. Pamiętam, że wybory były demokratyczne? Obserwatorze?

  2. Od złośliwości i chamstwa jest inny portal w Sanoku. Anka ma rację. Cieszymy się. Każdy krok w stronę ułatwiania życia mieszkańcom powinien być doceniony, a nie tylko szpile. Pani administrator blokować takie niegrzeczne wypowiedzi! Blokować i już!

  3. „Odebrano pierwsze autobusy! Autosan dotrzymał zobowiązania” Autosan jak narazie to dostarczył tylko 3 z 11 sztuk. Więc skąd to podniecenie ??? Po drugie to te autobusy miały być gotowe jeszcze w 2018 ( wszystkie 11 ) A tu wielki sukces bo zrobili 3.
    Przypomnieć trzeba ze dworzec oraz autobusy to zasługa poprzedniej władzy i to im trzeba podziękować. Dziękujemy panie Tadeuszu Pióro. Obecny ( zapomniałem jak się nazywa ) to jak narazie 0 sukcesów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj