IV Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej

IV Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej

W dniu 17 maja 2019 r. w Centrum Sportowo – Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbył się IV Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej.

W przeglądzie uczestniczyły zespoły  sanockich placówek przedszkolnych. W jury zasiadali przedstawiciele Urzędu Miasta i Starostwa, dyrektorzy przedszkoli. Organizatorem przeglądu była dyrektor Małgorzata Pietrzycka, która zaznaczyła, że w przyszłym roku ze względu na zainteresowanie, przegląd będzie miał zasięg powiatowy. Nagrody ufundowało Miasto Sanok, Powiat Sanok i piekarnia Jadczyszyn.

Dzieci zapytane o to, czy mają tremę, równocześnie krzyknęły: NIE/TAK. Na scenie było bardzo kolorowo, dzieci na tle oryginalnie przygotowanej choreografii prezentowały się w barwnych strojach. Publiczność bawiła się wyśmienicie, podrygując, podskakując, klaszcząc, śpiewając. Po minach dzieci widać było, że taki konkurs to wspaniała zabawa, którą warto kontynuować. Taniec to nie tylko rozrywka, ale również rozwijanie poczucia rytmu, synchronizacji ruchowej i pracy w grupie. I oczywiście dużo radości dla publiczności.

Trudno było wybrać najlepszą grupę taneczną, więc wszystkie zespoły otrzymały specjalne wyróżnienia, nagrody rzeczowe, słodkie upominki oraz dyplomy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj