Targi Książki

23 maja rozpoczęły się Warszawskie Targi Książki. W tych dniach czytelnicy z całej Polski odbierają jeden kierunek – Stadion Narodowy, gdzie ma miejsce cała impreza.

Wymyślne stanowiska i znamienici autorzy zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie dla swoich fanów. W dniu 25 maja będzie okazja do poznania wielu ciekawych autorów jak Artur Urbanowicz, o którym ostatnio było głośno za sprawą Inkuba. Kto zna Tomasza Organka? Muzyk? A i owszem! A teraz również pisarz. Pan Tomasz debiutuje ze swoją książką pt. „Teoria opanowania trwogi”. Ponadto aż na trzech stanowiskach będzie można spotkać i złowić autograf „królowej dramatów” czyli K.N.Haner. Remigiusz Mróz, Katarzyna Bonda, Max Czornyj – dla fanów kryminału ich stoiska są obowiązkowe.

Co powiem od siebie? Warto! Piekielnie warto! Przyjechać! Zobaczyć! Kupić książki i złowić autograf od swojego ulubionego pisarza! Atmosfera jest niesamowita. Ja już wiem, że za rok będę musiała wziąć więcej pieniędzy, bo to wydarzenie jest warte każdej ceny.
Emilia Wituszyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj