Sanoccy artyści ponownie otworzyli drzwi swoich pracowni

Sanoccy artyści ponownie otworzyli drzwi swoich pracowni

Sanoccy artyści ponownie otworzyli drzwi swoich pracowni podczas 2 edycji Art Of Road w Sanoku. Poprzednia akcja cieszyła się popularnością, więc sanoccy artyści postanowili powtórzyć przedsięwzięcie.

Otwartych było osiem pracowni malarskich w różnych częściach miasta, a w wydarzeniu wzięło udział jedenastu  artystów. Zainteresowani mogli porozmawiać z malarzami, podziwiać ich dzieła i zobaczyć jak wygląda na co dzień ich praca. Atmosfera w pracowniach była swobodna i bardzo serdeczna. Wielu sanoczan przebyło bardzo długą drogę, od pracowni do pracowni. 

– Świetny pomysł! – pochwaliła pomysł pani Ania – takie nazwiska jak Mistak, Stabryła czy Białowąs są mi dobrze znane i ich styl malowania kojarzę, ale prawdę mówiąc niektórych artystów nie znałam praktycznie w ogóle. Spacer po pracowniach pozwolił mi ich dostrzec.

A my zapraszamy państwa na łamy  „Tygodnika Sanockiego” w którym w cyklu Art Of Road przedstawimy wszystkich sanockich artystów od niecodziennej strony. W najbliższy piątek naszym gościem będzie Oksana Kulczycka.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj