Sukces Spartanek! Zdobyły złoto!

9 czerwca trzy zawodniczki UKS Spartanie Zahutyń wraz z trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem udały się do miejscowości Banino na II Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC.

Dziewczynki zakończyły sezon znakomicie i każda z nich wróciła z medalem. Aktualne Mistrzynie Świata i Polski Martynka Posadzka kat. do lat 8 i Konstancja Iwańczyk kat. do lat 12 nie zawiodły i stanęły na najwyższym podium zdobywając złote krążki.
Zawodniczki reprezentowały również Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku. Duże osiągnięcie również dla siostry Konstancji Izabeli Bednarz,która wystartowała po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją kolana i rywalizując z z zawodniczkami starszymi kat do 8 lat zdobyła brąz, reprezentowała Niepubliczne Przedszkole Akademia Małego Geniusza w Sanoku. To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dzień przed zawodami Trener i dwie zawodniczki Martynka i Konstancja wystąpiły na oficjalnym otwarciu Mistrzostw Polski w szermierce juniorów do lat 14.
Dziewczynki zostały zaproszone przez Panią Aleksandrę Kobielak z Akademii Fitness Sportowego Gdańsk za co bardzo dziękujemy. Fitnesski zachwyciły publiczność. Trener, zawodniczki i rodzice są bardzo zadowoleni. Cieszmy się że nasze dziewczynki imponują swoimi umiejętnościami zachwycają i tak intensywnie pną się w górę. Życzymy im wielu dalszych sukcesów.W tym samym czasie w Sanoku pozostałe Spartanki wystąpiły w PWSZ na Festiwalu Zabawy zorganizowanym z okazji dnia dziecka za co również dziękujemy.
mn

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj