Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w drugiej edycji darmowych warsztatach projektowania 3D w programie Blender!

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w drugiej edycji darmowych warsztatach projektowania 3D w programie Blender!

 

Druga edycja warsztatów z projektowania 3D w programie Blender to niepowtarzalna okazja na zwiększenie swoich umiejętności i pogłębienie wiedzy w modelowaniu obiektów 3D. Warsztaty te są skierowane zarówno do osób początkujących jak i tych mających już doświadczenie w obsłudze programu Blender.

Druga edycja będzie poświęcona animacji obiektów, dlatego nie przegap okazji i zapisz się już dziś!
• Warsztaty będą polegały na zaprojektowaniu w darmowym programie do grafiki „Blender 3D” trójwymiarowego modelu oraz jego animacji
• Zajęcia są skierowane do młodzieży szkół średnich
• Zajęcia podzielone są na dwa zjazdy weekendowe w terminach 7-8.09.2019 oraz 14-15.09.2019
• Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00-12:15 w siedzibie organizatora: ul. 3 Maja 15/3, 38-500 Sanok

 „Blender 3D” daje naprawdę potężne możliwości. Zaletą Pakietu Blender jest jego uniwersalność, wyposażony został w narzędzia do modelowania i renderowania obrazów oraz animacji trójwymiarowych. Umożliwia także tworzenie prezentacji interaktywnych (np. gier) na własnym silniku graficznym. Celem kursu jest przekazanie wiedzy umożliwiającej praktyczne wykorzystanie programu Blender, w tym przypadku tworzenia modelu samolotu. Program warsztatów obejmuje zarówno poznanie narzędzi dostępnych w aplikacji, poznanie teorii grafiki 3D, oraz praktycznego wykorzystania wiedzy podczas pracy nad własnym projektem. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wykorzystać nabytą podczas warsztatów wiedzę do przyszłej samodzielnej pracy. Istotnym faktem jest to, że Blender to program „open source” co oznacza, że jest całkowicie darmowy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po skończonych warsztatach mogły kontynuować naukę w zaciszu własnego domu na własnych komputerach.

Sponsorem warsztatów jest PGNiG SA
Terminy spotkań:
7-8.09.2019
14-15.09.2019
godz. 9:00-12:15
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj