Pożegnanie Wakacji 2019 - kolorowo i rytmicznie

Pożegnanie Wakacji 2019 – kolorowo i rytmicznie

Przez dwa dni sanoczanie bawili się na Błoniach. W sobotę 31 sierpnia oklaski zebrały gimnastyczki z UKS Spartanie, a na scenie zagrały zespoły: „Kapela 50 plus” i Diamond Duo. Zainteresowaniem cieszył się występ Freddiego Llerena, który prezentował muzykę andyjską.

Sobotni wieczór zakończył się w dyskotekowych rytmach. Zabawa trwała do godziny 23:00 przy muzyce DJ Przemka Polańskiego.

Niedziela również przyniosła wiele atrakcji. Sanocki Rynek od godziny 13. gościł Motoriade, która potem przeniosła się na tor lodowy. Podczas Motoriady trwała akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku i znów kilkanaście osób podjęło decyzję o tym, by podzielić się cząstką siebie. 

Zbierano nakrętki dla chorej Gabrysi. Oblężeniem cieszył się tor lodowy na którym motorsi przewozili chętne osoby. Kolejka ciągnęła się bez końca.  W tym samym czasie trwała gra terenowa „Razem Poznajmy Sanok”.  O godziny 16:00 rozpoczęła się eksplozja kolorów, która jak zwykle przyciągnęła tłumy dzieci. Eksplozja  prowadzona była przez Wojtka Karczmarczyka, powtórzona trzykrotnie przy rytmach zumby.
– Trzy razy to zdecydowanie za mało! – Dzieci i młodzież pokochały eksplozję kolorów za barwną możliwość legalnego ubrudzenia się. Na szczęście ubrudzenie (skrobia z barwnikiem) nie wnika w ubrania czy skórę i dzieci można było idealnie domyć przed wysłaniem ich na rozpoczęcie roku szkolnego. Od godziny 17:00 zaczęły się koncerty – Bieszczadersi i Hard Sound, którzy rozgrzali publiczność przed występem gwiazdy wieczoru. O godzinie 20:00 wystąpił Oddział Zamknięty, na który przyjechali nie tylko sanoczanie. „Andzia” czy „Oddział już zamknięty jest” znane są nie tylko starszemu pokoleniu. Za nami weekend pełen wydarzeń, cóż teraz wypada grzecznie wrócić do szkoły, bądź pracy.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj