Wybory parlamentarne do Sejmu i Senatu - wyniki

Listy kandydatów w okręgach wyborczych w woj. podkarpackim (okręg nr 22)

Listy kandydatów w okręgach wyborczych w woj. podkarpackim do Sejmu (okręg nr 22)

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Kasprzak Mieczysław, Ostrów, ekonomista
  2. Mercik Aleksander, Targowiska, mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
  3. Zadworny Zdzisław, Dachnów, rolnik
  4. Dachnowicz Małgorzata Krystyna, Dubiecko, dziennikarz
  5. Hołyszko Janusz Marek, Drohojów, dyrektor zarządzający
  6. Kiszka Zbigniew Wojciech, Urzejowice, socjolog
  7. Bojko Zbigniew Andrzej, Pikulice, technik mechanik
  8. Małecka Barbara Danuta, Stary Dzików, prawnik
  9. Konopka Marek Zbigniew, Ustrzyki Dolne, nauczyciel
  10. Sawiński Krzysztof Jan, Lesko, inżynier budownictwa
  11. Zaleszczuk Anna Maria, Jedlicze, archiwista
  12. Fal Sabina Anna, Zagórz, specjalista do spraw marketingu i handlu
  13. Baradziej Iwona Teresa, Cieklin, fakturzystka
  14. Hołowacz Bogumiła Stanisława, Jarosław, pielęgniarka
  15. Barański Janusz Jacek, Jasienica Rosielna, socjolog
  16. Kobiałka-Banyś Emilia Alina, Lesko, specjalista do spraw kadr
  17. Zarychta Ryszard, Przeworsk, nauczyciel
  18. Horbacz Małgorzata, Szówsko, nauczyciel
  19. Fedaczyńska Maria Stanisława, Przemyśl, urzędnik samorządowy
  20. Pastuszczak Marek, Sanok, nauczyciel
  21. Sokół Marek Zbigniew, Olszanica, kierownik domu kultury
  22. Franczak Stanisław, Dobieszyn, prezes

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Kuchciński Marek Tadeusz, Przemyśl, parlamentarzysta
  2. Schmidt-Rodziewicz Anna Katarzyna, Jarosław, parlamentarzysta
  3. Uruski Piotr Marcin, Sanok, parlamentarzysta
  4. Babinetz Piotr Mieczysław, Krosno, historyk
  5. Piotrowicz Stanisław, Odrzykoń, prawnik
  6. Śnieżek Adam Walenty, Rzeszów, specjalista pracy socjalnej
  7. Pilch Piotr, Przemyśl, przedstawiciel władzy samorządowej
  8. Pamuła Teresa, Lubaczów, dyrektor zarządzający
  9. Pawluś Adam, Jasło, prawnik
  10. Chrzan Tadeusz, Jarosław, przedstawiciel władzy samorządowej
  11. Podhalicz Lucyna, Przemyśl, socjolog
  12. Łukaszyk Dorota, Ustrzyki Dolne, dyrektor zarządzający
  13. Drozd Adam Tomasz, Sanok, przedstawiciel władzy samorządowej
  14. Jędruch Ryszard, Tryńcza, wyższy urzędnik samorządowy
  15. Pers Grzegorz Stanisław, Przysieki, lekarz
  16. Pieszczoch Robert, Nadolany, dyrektor zarządzający
  17. Bril Joanna Katarzyna, Jedlicze, nauczyciel akademicki
  18. Pocałuń Alicja Anna, Krzywe, wyższy urzędnik samorządowy
  19. Burbeło Joanna Maria, Radymno, technik dentystyczny
  20. Guzik Andrzej, Niżna Łąka, nauczyciel
  21. Kurowska Maria Stanisława, Dąbrówka, przedstawiciel władzy samorządowej
  22. Krawiec Daniel Stanisław, Mirocin, radca prawny

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Rydzik Łukasz Michał, Oleszyce, analityk finansowy
  2. Zajdel Gabriel Jerzy, Krosno, nauczyciel
  3. Mackiewicz-Rossmanith Kamila, Sanok, nauczyciel
  4. Jagustyn Janusz Andrzej, Przemyśl, nauczyciel
  5. Piotrowska Kamila Helena, Brzozów, farmaceuta
  6. Fic Patryk Beniamin, Jedlicze, student
  7. Ciwoniuk Marzena Mieczysława, Ustrzyki Dolne, pielęgniarka
  8. Ryczan Dominik Łukasz, Żurawica, historyk
  9. Gorczyca Iwona, Wolica, geolog
  10. Bogusz Adam, Temeszów, nauczyciel
  11. Kuropatwa Dagmara Sylwia, Przemyśl, przedsiębiorca
  12. Wełyczko Zbigniew, Ruda Różaniecka, pracownik ochrony osób i mienia
  13. Baran Ewa Aneta, Krosno, nauczyciel
  14. Woś Wiesław Adam, Przemyśl, pracownik administracyjny
  15. Żółkoś Grzegorz Stanisław, Krosno, inżynier budownictwa
  16. Krukar Radosław Zbigniew, Rymanów, ekonomista
  17. Świeboda Monika, Krosno, pracownik administracyjny
  18. Piela Mirosław Józef, Zatwarnica, technik leśnik
  19. Itner Halina Bożena, Klimkówka, pracownik administracyjny
  20. Świeboda Sebastian Rafał, Przemyśl, pośrednik w obrocie nieruchomościami
  21. Stebnicki Łukasz, Przemyśl, nauczyciel
  22. Wojnarowski Piotr Marcin, Sanok, dziennikarz

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Zapałowski Andrzej Tomasz, Przemyśl, nauczyciel akademicki
  2. Berkowicz Adam Roman, Trzcinica, nauczyciel
  3. Krężałek Kazimierz Zygmunt, Kobylany, specjalista kontroli jakości
  4. Stadnicki Robert Stanisław, Jasło, inżynier inżynierii chemicznej
  5. Zych Małgorzata, Tarnobrzeg, historyk sztuki
  6. Krzanowski Jan Franciszek, Krosno, emeryt
  7. Szwed Michał, Opaka, rolnik
  8. Zieliński Janusz Jan, Ustrzyki Dolne, ratownik wodny
  9. Filip Tomasz Rafał, Jarosław, informatyk
  10. Dudzińska-Sobolewska Grażyna Henryka, Jarosław, ekonomista
  11. Wojtuch Ryszard Jan, Stary Lubliniec, rolnik
  12. Nadbrzeska Jadwiga Anna, Gniewczyna Łańcucka, technik technologii żywienia
  13. Sikora Aleksandra Justyna, Brandwica, logistyk
  14. Hrysio Marlena Emilia, Zapałów, student
  15. Dyguła Aleksander, Tyczyn, przedsiębiorca
  16. Perżyło Anna Maria, Żurawica, technik farmaceutyczny
  17. Dulęba Witold Aleksander, Sanok, inżynier inżynierii środowiska
  18. Antochów Joanna, Przemyśl, filolog polski
  19. Sobolewski Zdzisław, Surochów, mechanik automatyki przemysłowej
  20. Golba Paweł Kamil, Jarosław, technik handlowiec
  21. Bochnia Ewelina, Dębica, pracownik administracyjny
  22. Zuchowski Jan Maria, Narol, lekarz dentysta

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Frydrych Joanna Zofia, Targowiska, ekonomista
  2. Rząsa Marek Zdzisław, Przemyśl, nauczyciel
  3. Blecharczyk Wojciech Aleksander, Sanok, nauczyciel akademicki
  4. Szkoła Józef, Jarosław, inżynier geodeta
  5. Woś Adam, Czerce, ekonomista
  6. Sawicka Ewa Stefania, Przemyśl, nauczyciel
  7. Pikul Antoni Stanisław, Jasło, architekt
  8. Balon Barbara Maria, Krosno, ekonomista
  9. Zych Jan Władysław, Korczyna, przedstawiciel władzy samorządowej
  10. Holcman Iwona Janina, Jałowe, lekarz medycyny
  11. Karaś Roman Władysław, Brzozów, notariusz
  12. Ryznar Marian Jerzy, Wiązownica, prawnik
  13. Kłak Krzysztof Józef, Przeworsk, ekonomista
  14. Słowik Maria Anna, Święcany, technolog żywienia
  15. Jurek Michał Albert, Sanok, prawnik
  16. Wota Krzysztof Adam, Ostrów, inżynier budownictwa
  17. Kostka Grażyna Dorota, Przeworsk, nauczyciel
  18. Knap Marzena Karolina, Lublica, technik sterylizacji medycznej
  19. Biały Tomasz, Krosno, operator urządzeń przemysłu szklarskiego
  20. Zawojska Izabela Krystyna, Haczów, ekonomista
  21. Wojakowski Dariusz Wojciech, Rzeszów, socjolog
  22. Zadworny Waldemar, Dachnów, nauczyciel

 

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 58.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 58.

Golba Mieczysław Józef KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Wiązownica
  • Partia: Solidarna Polska
  • Zawód: parlamentarzysta

Romowicz Bartosz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Miejsce zamieszkania: Ustrzyki Dolne
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: prawnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj