DARMOWA STERYLIZACJA/KASTRACJA KOTÓW W GMINIE SANOK

DARMOWA STERYLIZACJA/KASTRACJA KOTÓW W GMINIE SANOK

kotki i psy 6 223x300 - Darmowa sterylizacja/kastracja kotów w Gminie SanokCo roku, gdy zbliża się zima, na ulicach miasta widać błąkające się, bezpańskie zwierzęta. Część z nich, trafia do schronisk, inne zdychają z głodu i zimna. Nieliczne zaadoptowane zostają przez opiekunów.

Musimy dbać, by zwierzęta niepotrzebnie się nie rozmnażały. OTOZ Animals uruchomiło akcje darmowej sterylizacji/kastracji kotów. Akcja trwa do końca listopada. Wnioski składamy w Urzędzie Gminy Sanok w wydziale Ochrony Środowiska pokój 501. Wszelkie pytania można kierować na numer Alarmowy OTOZ Animals Sanok 695 273 839 .

 

Uwaga! Darmowa sterylizacja jest dla właścicieli kotków podlegających pod Urząd Gminy Sanok, a nie Urząd Miasta Sanok – czyli mieszkańców z terenów wiejskich. Gmina, nie Miasto podjęło się sterylizacji kotów na swoim terenie

kotki i psy 5 300x225 - Darmowa sterylizacja/kastracja kotów w Gminie SanokOTOZ Animals cały czas dba o to, by bezpańskie lub porzucone zwierzęta znalazły kochający dom. OTOZ pomaga zwierzętom, a my pomóżmy OTOZ.
– Potrzebujemy 150 kg żwirku do kuwet najlepiej zbrylającego się. Ale oczywiście przyjmiemy każdy z ogromną radością. Już od dziś żwirek można zostawiać w M-serwis ul. Franciszkańska 3 (serwis telefonów komórkowych ) lub Centrum Informacji Turystycznej na ul. Rynek. – czytamy na profilu Facebookowym OTOZ. Prośbę o pomoc udostępniamy.

Przypominamy również o tym, że wiele kociąt czeka na swój dom. Co jakiś czas widzimy podobne wiadomości:
– Na działkach czekają kolejne kociaki do zabrania, a brakuje dla nich miejsc. Nasze 4 domy tymczasowe, które prowadzą ludzie dobrego serca są maksymalnie przepełnione i nie mamy innych . Nie ulokujemy kolejnych kociaków dopóki nie zwolni się miejsce . Szkrabki ze zdjęcia mają teraz 4 tygodnie więc nie mogą długo zostać ma tym zimnie. URUCHOMCIE SWOJĄ MOC !!!! Pomóżcie szukać ludzi , którzy chcieliby przygarnąć kociaka . WIERZYMY W WASZĄ MOC!

kotki i psy 1 225x300 - Darmowa sterylizacja/kastracja kotów w Gminie SanokNiestety nadchodzi zima i zwierzętom będzie trudniej przeżyć. Czy znajda się domy dla wszystkich? Zauważmy, ze posiadanie psa nie jest równoznaczne z tym, że kotka przygarnąć nie można. Przykładem jest adopcja Druki przez Panią Ulę. Zdjęcie pokazuje nam że pies nie jest przeszkodą do adopcji kota. Powiedzenie pies z kotem nabiera innego znaczenia. Koty przywiązują się również do innych domowych zwierząt np. królików.

Warto się zastanowić, czy jest miejsce w naszym domu dla przymilnego futrzaka.


695 273 839
numer alarmowy OTOZ Animals, na który można zgłaszać wszelkie interwencje i wypadki komunikacyjne zwierząt. 


 

Fotografie: OTOZ Animals Sanok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj