Wkrótce w Sanoku I Forum Gospodarcze

Burmistrz Miasta Sanoka oraz Rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają na I Sanockie Forum Gospodarcze pn. Rozwój lokalnego rynku pracy kluczem do wzrostu atrakcyjności gospodarczej Sanoka, które odbędzie się 7 listopada br. o godz. 12.00 w auli Uczelni Państwowej przy ul. Mickiewicza 21.

Forum to miejsce, gdzie zaprezentują swoją działalność sanockie firmy, to także propozycja otwartej dyskusji prowadzonej przez ekspertów, zachęcającej do wyrażania opinii przez lokalnych przedsiębiorców.

Celem I Forum Gospodarczego jest wypracowanie strategii działań i zachęcenie podmiotów reprezentujących różne branże (z obszaru nauki, biznesu, szkolnictwa, samorządowców i parlamentarzystów) do zainicjowania wspólnej pracy na rzecz rozwoju miasta.

Pomysłodawcy tego wydarzenia wyrażają nadzieję, że I Forum przerodzi się w trwały program rozwoju przedsiębiorczości na ziemi sanockiej, przyczyni się do pozyskania inwestorów i usprawni funkcjonowanie firm, a przede wszystkim zaowocuje kolejnymi edycjami Forów.

W ramach tego gospodarczego wydarzenia zaplanowano: prezentację asortymentu sanockich firm na stoiskach wystawienniczych, panele dyskusyjne dotyczące m.in. sposobów kształcenia, rekrutacji i zatrzymania pracowników, ofert wsparcia dla przedsiębiorców, startupów, możliwości pozyskania środków finansowych na działalność gospodarczą. Będzie możliwość także nawiązania współpracy podczas rozmów kuluarowych.

Szczegółowych informacji udziela Wioletta Barska – koordynator Forum:

Urząd Miasta Sanoka, ul. Rynek 1, pok. nr 8, e-mail: sfg@um.sanok.pl, nr tel. 134652867.

Serdecznie zapraszamy!

Burmistrz Miasta Sanoka oraz Rektor Uczelni Państwowej w Sanoku

zapraszają przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w I Sanockim Forum Gospodarczym pn. Rozwój lokalnego rynku pracy kluczem do wzrostu atrakcyjności gospodarczej Sanoka, które odbędzie się 7 listopada br. o godz. 12.00 w auli Uczelni Państwowej przy ul. Mickiewicza 21 do zgłaszania się w UM w Sanoku, ul. Rynek 1, pok. nr 8, pod adresem e-mail: sfg@um.sanok.pl lub nr tel. 134652867 do 30 października br.

W programie:

od godz. 10.00 Prezentacja stoisk wystawienniczych

godz. 12.00 – 16.00 Wykłady:

Inwestuj w Sanoku – wsparcie i oferta Miasta dla przedsiębiorców Tomasz Matuszewski Burmistrz Miasta Sanoka

Jak wykształcić, pozyskać i zatrzymać pracownika – panel dyskusyjny z udziałem przedsiębiorców i przedstawicieli szkolnictwa

Czy tylko Ukraińcy? W poszukiwaniu zasobów kadr. Cudzoziemcy czy bierni zawodowo Tomasz Czop Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie

RARR dla Przedsiębiorców, czyli wsparcie dla Twojego biznesu; Platformy Startowe Start In Podkarpackie. Zbuduj z nami swój startup sukcesu; Pożyczki dla biznesu w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego

Aspekty prawne zatrudniania pracownika z Ukrainy Natalia Ożóg Radca prawny, Partner AXELO Ostrowski Domagalski i Wspólnicy sp.k.

Benefity – pozapłacowe świadczenia, które mają znaczenie dla pracownika dr Marek Żołdak Prezes Zarządu Dom Brokerski Vector Sp. z o.o.

Nowoczesne bankowanie z Bankiem Pekao S.A. Witold Jawor Kierownik Zespołu Bankowości Detalicznej Bank Pekao S.A.

Wdrożenie dyrektywy PSD II w systemach Bankowości Internetowej Andrzej Dubis Dyrektor Departamentu Informatyki Podkarpackiego Banku Spółdzielczego

Usługi szkoleniowe na rzecz przedsiębiorstw i pracowników Bogusław Kmieć Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej

Klub biznesu Transgranicznego Obszaru Funkcjonalnego „Kremenaros – założenia Dawid Lasek Sekretarz Generalny SEKP.