Znakomity weekend dla Street Autonomy

Street Autonomy Sekcja Sportów Walki jako jedyna sekcja z Sanoka otwiera filie w innych miastach. Pierwszym z miast jest Łańcut. Tym bardziej cieszą sukcesy, jakie w ostatni weekend odnieśli zarówno wychowankowie klubu, jak i zawodnicy, których klub wspiera finansowo.

Michał Pasternak, którego Street Autonomy wspiera finansowo, w walce wieczoru na gali PLMMA 79 w Rzeszowie, pokonał Pawła Zakrzewskiego. Tym samym, zdobył on pas PLMMA w kategorii półciężkiej.

Kolejnym emocjonującym pojedynkiem, było starcie Damiana Wrzesińskiego z Miguelem Antinem na „Tymex Boxing Night 10”. W walce wieczoru, nasz rodak jednogłośnie zwyciężył z Argentyńczykiem. W jego ręce trafił pas międzynarodowego mistrza Polski.

Bardzo dobre wieści napłynęły także z Borzęcina, gdzie odbyły się zawody Amatorskiej Ligi MMA 174.
– 4. miejsce dla Remika Rejmana w kat. do 70kg (junior);
– 4. miejsce dla Kacpra Cieślachowskiego w kat. do 66kg (junior);
Brawa za wolę walki dla Mirosława Dudzika. W kat. do 61kg (senior) nie udało się znaleźć dla niego przeciwnika, więc spróbował swoich sił w wyższej kategorii wagowej. Niestety, mimo ambicji i determinacji, przegrał pierwszy pojedynek.

Z kolei Mateusz Ziomek, reprezentant Street Autonomy zwyciężył na Gali „Bitwa o Śląsk” jednogłośnie na punkty z przeciwnikiem z Ukrainy.

Piotr Benedyk zdradził nam kilka informacji na temat rozwoju sekcji:
– Szykuje się więcej sekcji na terenie Polski pod nazwą Street Autonomy. Na chwilę obecną działają Sanok i Łańcut. Na sekcjach Street Autonomy są: boks, MMA, K1. Jeżeli chodzi o sam Sanok w planie jest budowa magazynu, z którego część byłaby wydzielona na salę treningową. Sala oczywiście z ringiem i oktagonem. Na chwilę obecną zapraszamy wszystkich na MOSiR (sanocki basen) na treningi. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 17.00. Treningi prowadzi trener Adrian Pacak. Śledzić nas można oczywiście na Facebooku, gdzie zawsze znajdą państwo najświeższe informacje. (https://www.facebook.com/SekcjaSportowWalkiStreetAutonomySanok/)
ew