Sanok - piękno tkwi w szczegółach

Sanok – piękno tkwi w szczegółach

 

Sanok okiem Lidii Tul-Chmielewskiej fotogaleria:

 

11 KOMENTARZE

  1. Droga redakcjo! Chciałam wam podziękować w imieniu swojej mamy staruszki. Dzięki wam moja mama nauczyła się korzystać z internetu. Dlaczego? Bo kilka razy pokazałam jej stronę Tygodnika na której oprócz artykułów dodajecie bogate fotogalerie. Pani Lidia i Amelia stały się ulubienicami mamy. Dziękuje osobie, która dba o przejrzystość strony i ciągłe aktualizacje. To jest naprawdę wspaniała sprawa, kiedy jest miejsce które łączy pokolenia. Starsi ludzie wolą czytać gazetę, a my internet. Już za pani Małgorzaty Sienkiewicz-Woskowicz Tygodnik szedł w dobrą kulturalną stronę. Obecnie jest to najlepsze miejsce informacyjne w Sanoku. Oby tak dalej!

  2. Nie jestem mieszkańcem Sanoka,jednak chętnie podglądam Wasze informacje. Podoba mi się pomysł stworzenia galerii fotografii,co ożywia portal. Ludzie lubią oglądać, a wtedy przy okazji i czytają. Pozdrawiam redakcję.Tak trzymać!

  3. Widzę te miejsca na codzień, ale dzięki spojrzeniu okiem Pani Lidii Tul Chmielewskiej dociera do mnie piękno Mojego Miasta. Piękne ujęcia, nigdy wcześniej nie patrzyłem na te miejsca z tej perspektywy.
    Bardzo dziękuję za tę relację i pozdrawiam redakcję.

  4. Piękno jest wszędzie, ale tylko nieliczni potrafią je dostrzec. Zdjęcia PANI LIDII TUL CHMIELEWSKIEJ, są bezcennymi wskazówkami jak do niego dotrzeć. Pozdrawiam serdecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj