Spartanie zdobyli 12 medali na Mistrzostwach Europy!

Spartanie zdobyli 12 medali na Mistrzostwach Europy!

23,24 listopada w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC ORAZ VI GRAND PRIX ALEKSANDRY KOBIELAK.

Spartanie zdobyli 12 medali na Mistrzostwach Europy! 11 Spartanek wraz ze swoim trenerem Mirosławem Kaźmierczakiem godnie reprezentowali nasz UKS SPARTANIE ZAHUTYŃ, Miasto Sanok, Gminę Sanok, Zagórz oraz cały nasz powiat.

Węgry, Białoruś i Polska to państwa, które rywalizowały między sobą podczas zawodów. Nasze Zawodniczki miały wsparcie trenera oraz swoich rodziców i bliskich. Współzawodnictwo i zmagania były na bardzo wysokim poziomie a o zdobytym miejscu decydowały niekiedy minimalne detale. To był dla nas wszystkich bardzo ekscytujący weekend a szczególnie dla samych zawodniczek, które były przygotowane naprawdę dobrze.

Spartanie zdobyli 12 medali na Mistrzostwach Europy! Spartanie zdobyli 12 medali na Mistrzostwach Europy! Dziewczynki włożyły bardzo dużo pracy, pokonały swój strach, na stracie musiały być bardzo skupione a zarazem pełne wdzięku, uśmiechu i klasy. Nasze zawodniczki są w wieku od 6-15 lat.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dwudniowego pięknego występu show samego trenera Mirosława Kaźmierczaka, który zachwyca i wzrusza za każdym razem całą publiczność. Konstancja Iwańczyk i Magdalena Dziuba na prośbę pani Aleksandry Kobielak w duecie zaprezentowały swój taniec.
Spartanie przywieźli 6 złotych medali, 3 srebrne i 3 brązowe.
Zdobyte miejsca: Mistrzostwa Europy
1 miejsce:
Liwia Posadzka
Martyna Posadzka
Konstancja Iwańczyk
2 miejsce:
Izabela Bednarz
3 miejsce:
Weronika Stabryła
4 miejsce:
Natalia Gałuszka
Julia Wójtowicz
6 miejsce:
Magdalena Dziuba
Amanda Gembalik
7 miejsce:
Weronika Husak
15 miejsce:
Victoria Stypuła
GRAND PRIX:
1 miejsce:
Izabela Bednarz
Martyna Posadzka
Amanda Gembalik
2 miejsce:
Liwia Posadzka
Konstancja Iwańczyk
3 miejsce:
Magdalena Dziuba
Weronika Stabryła
5 miejsce:
Natalia Gałuszka
7 miejsce:
Husak Weronika
Julia Wójtowicz
9 miejsce:
Victoria Stypuła

tekst: Renata Grześków fonografie nadesłane archiwum prywatne rodziców

Wszystkim zawodniczkom i trenerowi gratulujemy!!! Życzymy wielu kolejnych sukcesów. A my rodzice bądźmy dumni z naszych pociech.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj