XIII edycja Koncertu Charytatywnego - zaproszenie

XIII edycja Koncertu Charytatywnego – zaproszenie

 

29 listopada o godzinie 16:30 oraz 19:30 w Sanockim Domu Kultury odbędzie się XIII edycja Koncertu Charytatywnego. Organizatorem tego wydarzenia jest I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Sanoku.

Jak co roku, utalentowana młodzież zademonstruje nam swoje umiejętności śpiewu i tańca na scenie SDK. Celem jest zbiórka pieniędzy, za które zakupione zostaną prezenty dla potrzebujących dzieci z naszego miasta. Te natomiast otrzymają swoje podarunki z rąk uczniów I LO już 6 grudnia w trakcie ”Akcji Mikołaj”, której od lat organizatorem jest liceum wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Wychowawczych im. ks. Wiesława Siwca w Sanoku.

Podczas koncertu, wolontariusze sprzedawać będą wypieki i ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów. Natomiast w przerwach między występami przeprowadzone zostaną aukcje. Będzie można wylicytować na nich koszulkę polskiej drużyny koszykarskiej z autografami sportowców oraz tomik poezji „Brudy Prać” autorstwa Jacka Mączki.

Akcję można wesprzeć poprzez wolne datki do puszek zbierane w trakcie trwania koncertu, jak i przez przyniesienie sprawnych zabawek do liceum.

Sebastian Szelest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj