Wieczorek andrzejkowy dla seniorów (fotorelacja)

Wieczorek andrzejkowy dla seniorów (fotorelacja)

28 listopada w Klubie Górnika odbył się wieczorek andrzejkowy dla seniorów. Była to już kolejna edycja zabaw tanecznych dla najstarszych mieszkańców Sanoka, zorganizowana z inicjatywy Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego.

W zabawie uczestniczyło 150 osób, choć zapotrzebowanie było dużo większe. Limit miejsc szybko się wyczerpał i niemożliwe było zapisanie wszystkich zainteresowanych.

Wieczorek andrzejkowy dla seniorów (fotorelacja)O oprawę muzyczno-andrzejkową zadbali uczniowie szkół średnich: Tomasz Sroka, Wiktor Dziura, Zuzanna Gągorowska, Alicja Wydrzyńska, Anna Milczanowska, Bartłomiej Sas, Daria Milczanowska, Emilia Błażewicz, Kacper Stabryła, Kamila Borowy i Maja Filipczak. Zabawę rozpoczął polonez, nie zabrakło wróżb, zastępca burmistrza Grzegorz Kornecki pomagał we wróżeniu z wosku. Parkiet wypełniony był roztańczonymi osobami, co świadczy o tym, ze muzyka przypadła wszystkim do gustu.  Na gości czekał też skromny poczęstunek. Podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli włączyć się w organizację tego wydarzenia, przede wszystkim młodzieży. To oni zadbali o zabawy, do których specjalnie nie trzeba było nikogo zachęcać i odpowiednią muzykę. Spotkanie towarzyskie połączyło pokolenia, potwierdziło też, że warto w takie inicjatywy włączać młode osoby, gdyż służy to integracji różnych środowisk.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj